Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Addamsova rodina po 30 letech: Raul Julia coby podivín Gomez nestihl ani zestárnout

Addamsova rodina po 30 letech: Raul Julia coby podivín Gomez nestihl ani zestárnout
Zdroj: Orion Pictures Corporation
+ Dalších 5 fotografií
proměna
Letos uběhne třicet let od doby, co vyšel snímek Addamsova rodina. Zub času byl k některým hercům neúprosný, někteří si však zachovali stejnou tvářičku se stejným účesem. Jediný, kdo nezestárl, byl představitel Gomeze Addamse, Raul Julia. Ten zemřel jen tři roky po uvedení premiéry. Jak se ale změnil zbytek děsivé rodinky?

Humorný a děsivý příběh o Addamsově šílené rodince zná snad celý svět. Na tento motiv vznikají muzikály, divadelní představení, filmy i seriály. Nejnovější je v současné době animák z roku 2019 a na cestě už jsou další dva snímky s rodinou spojené. Kultovní snímek Addamsova rodina z roku 1991 letos v listopadu oslaví 30. výročí.

Raul Julia se nedožil ani toho, že se film "dožil" pěti let. Představitel Gomeze Addamse totiž v říjnu roku '94 upadl do kómatu a zemřel. Rok předtím stihl dotočit ještě druhý díl Addamsovy rodiny, bohužel mu pak diagnostikovali rakovinu.

Zbytek Addamsových však žije dál a na některých se podepsal zub času dost viditelným způsobem. Ale takové Wednesday, kterou zahrála Christina Ricci, zůstal její děsivý a vyvalený kukuč až do dospělosti. V galerii se můžete podívat, jak se změnili jednotliví herci.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy