Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Adamczykovi zrušili tradici: Odcházeli totiž společně i s teple oblečeným pejskem Arturem

Eva Adamczyková s manželem porušili tradici: Ze StarDance odcházeli ruku v ruce
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 49 fotografií
Láska

Na zamilované Adamczykovy je radost pohledět. Eva (30) a Marek (35) tančili ve StarDance, každý však s jiným tanečním partnerem. Diváci nakonec poslali Marka domů, a on tak nyní chodí do hlediště fandit své manželce Evě, která je s Jakubem Mazůchem favoritkou celé soutěže. Redakce eXtra.cz zachytila romantické momenty mezi manželi, na které se můžete podívat v galerii.

Eva Adamczyková předvedla během sobotního přenosu StarDance dvě povedená taneční čísla, která ocenili i porotci. „Nebyl poznat rozdíl mezi těmi profíky a vámi,“ smekl poklonu během scénického tance Adamczykové Chlopčík. I diváci jsou z tance Adamczykové a jejího tanečního partnera Jakuba Mazůcha nadšení a svými hlasy je poslali do dalšího kola.

Letos ve StarDance tančil také Evin manžel Marek Adamczyk, kterého však i s jeho taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou poslali diváci předminule domů. Přišel se tak alespoň podívat na svou manželku a podpořit ji.

Jeden pro druhého oporou

Redakce eXtra.cz zastihla manžele Adamczykovy na pódiu po konci StarDance, kde si vyměňovali zamilované pohledy, polibky a pózovali fotografům. Je vidět, že láska mezi nimi trvá a jsou jeden pro druhého oporou.

V tomto kole vypadl Josef Maršálek:


Na přenosu s sebou měli také svého pejska, kterému dali teplý obleček, aby v zimě neumrznul. Následně byli Marek, Eva i jejich pejsek a pár přátel viděni, jak míří společně domů. A zatímco dokud byl Marek v soutěži, odcházeli zásadně každý zvlášť, tentokrát mizeli ruku v ruce. A úsměvy jim z tváře i přes velkou zimu nemizely, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy