Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Adam z Love Islandu zažil autonehodu, naštěstí jen v seriálu: Střihl si roli v nekonečné Ulici

Adam Sedro v Ulici: Srdíčko z Love Islandu si střihlo roli v seriálu
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
NOVÁ ROLE

Adam Sedro patřil mezi finálové páry s Venis Dao v reality show Love Island, nyní se svalnatý model rozhodl rozšířit své pole působnosti a zkusil si hereckou roli v divácky oblíbeném seriálu Ulice, kde si zahrál akční scénu. Herectví ho ale neláká a raději by se dále věnoval modelingu.

Adam Sedro, "srdíčko" z Love Islandu, se věnuje převážně modelingu, ale měl možnost se objevit i na obrazovkách televize a střihl si roli v Ulici. Informace o natáčení nám poskytla PR manažerka Novy Lucie Urbánková.

Adam se rozpovídal o své roli a zkušenosti, kterou při natáčení seriálu získal. "Je to pro mě nová zkušenost, rychlá akční scéna. Při natáčení nám lehce vadila jen ta zima, ale jinak to bylo skvělé." Natáčení totiž probíhalo s dvouměsíčním předstihem a ten den jim zrovna počasí nepřálo. U natáčení seriálu byl sice poprvé, ale ví, jak vystupovat před kamerou. "Z Love Islandu jsem na kamery relativně zvyklý, ale tohle natáčení je samozřejmě něco úplně jiného," popsal Adam.

Rozhovor s Adamem a Venis:


Zůstane u modelingu

Adam, který měl možnost získat zkušenost jako herec v seriálu, v tom ale pokračovat nejspíš nebude. "Spíš bych se rád vydal cestou modelingu. Ale nikdy neříkej nikdy," řekl s úsměvem.

Adam si nevydělával pouze modelingem a herectvím, nedávno měl podivný business, kdy prodával své videopozdravy. Za 15vteřinové video si "srdíčko“ z Love Islandu účtovalo 500 korun. Více o jeho podnikání v článku eXtra.cz.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy