Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Adam z Love Islandu práskl na Venis, že je vdaná: Ta o manželství s Vietnamcem mlží

Adam a Venis v době, kdy byli šťastní.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
reakce

Mezi Venis a Adamem z Love Islandu je situace nesmírně vyhrocená. Ačkoli dvojice byla žhavými adepty na vítězství, jejich láska neměla dlouhého trvání a v poslední době se pomlouvají na každém rohu. Naposledy Adam obvinil exotickou krásku z toho, že by měla být údajně provdaná. Na jeho slova nyní reagovala Venis na svých sociálních sítích. 

Venis Dao a Adam Sedro se nerozešli v dobrém. Po jejich odchodu z Love Islandu jejich vztahu mnozí věřili, oni však po krátké době oznámili rozchod. Od té doby na sebe bývalí partneři slovně útočí. Naposledy se Adam do Venis pustil kvůli tomu, že je údajně vdaná. Reakce Venis na sebe nenechala dlouho čekat a ke svým sledujícím promluvila na sociálních sítích.


Slova o jejím údajném manželství však nepotvrdila a ani nevyvrátila a pouze mlží. "Já jsem přišla na sociální sítě tvořit. K téhle celé kauze bych chtěla říct pouze dvě věci. Nevěřte všemu, co je na internetu, a ta druhá, že si myslím, že jsme všichni dostatečně vnímaví natolik, že jsme schopni pochopit záměry a charaktery všech zúčastněných v této kauze," otevřela téma.

Doporučené video: Rozhovor s Adamem a Venis v dobách, kdy ještě tvořili pár:


Venis okolo celé situace mlží

"Nechci nic konkrétního sdílet, protože vím, že všechno, co teď dále řeknu, tak vytvoří další konflikt. To není můj záměr. Jak jsem říkala, já chci něco tvořit a ne se tady dohadovat. Kdo chce, tak to pochopí, kdo ne, tak ne. Chci poděkovat všem, kdo mi dávají podporu. Řešit jakýkoli konflikt na sociálních sítích je nepříjemné a já teď neřeším nic jiného," pokračovala, ovšem k obsahu Adamova tvrzení se nevyjádřila.


Adam totiž šokoval informací, že Venis je ve skutečnosti vdanou paní. "Má to v pase i její sestra. Vzala si borce z Vietnamu, který se chtěl dostat do Česka. Paní s morálkou, spirituální se svými zásadami," vysmál se jí veřejně.

Redakci eXtra.cz se svěřil, že mu v poslední době chování ze strany Venis začalo hodně vadit. "Nejdřív se neprávem obula do mě a Veroniky a potom, když jsme byli na Majálese, prošla hned několikrát kolem mě a nezavadila o mě pohledem, přitom já jsem se na ni díval a čekal jsem, že se normálně pozdravíme. A když jí Lu řekl, že je tam se mnou, pohrdavě mávla rukou," objasnil Adam s tím, že se dlouho snažil být vůči Venis loajální. Jeho pohár trpělivosti ovšem přetekl.

"Celý čas jsem držel hubu a nekopal jsem kolem sebe. Všechno jsem řešil s chladnou hlavou a za zavřenými dveřmi. Už na Love Islandu mi dělala peklo ze života a teď to absolutně nepotřebovala takhle hrotit. Ona je prostě totální psycho," svěřil se upřímně a na své bývalé partnerce nenechal nit suchou.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy