Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Adam z Love Islandu nejhezčím Čechem? Po rozchodu s Venis bojuje v soutěži krásy a mluví o tajemné blondýnce

+ Dalších 7 fotografií

Srdíčko z Love Islandu bojuje o titul. Fešák a miláček dámského publika Adam Sedro je v pánské soutěži krásy a možná se stane nejkrásnějším mužem u nás. Úspěchy sklízí, jak se zdá, i v osobním životě. Po rozchodu s Venis Dao totiž v rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o tajemné blondýnce. 

Ne nadarmo se Adam Sedro stal miláčkem dívčího publika z řad divaček reality show Love Island. Adam patřil mezi největší fešáky třetí série a brzy se dost možná stane i nejhezčím mužem Česka. A to díky pánské soutěži krásy, ve které zabojuje o titul Mr. Supranational. Jako kandidáta ho představila ředitelka prestižní soutěže Taťána Makarenko během tiskové konference, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz.


Adam Sedro v pánské soutěži krásy

Pro Adama však není modelingový svět novinkou."Měl jsem zkušenosti s modelingem. Ještě když jsem žil v Austrálii, tak jsem fotil. Nebyl to hlavní příjem, spíše jen side job. Teď to vypadá, že by to mohlo vystřelit," usmívá se. "Připravuju se především, co se týká postavy, od malička mě baví sportovat. To ale nestačí, není to jen o té postavě. V té soutěži hraje roli strašně moc faktorů, samotná artikulace při projevu na kameru, catwalking, všechno možné. Podstata není jen v tom být pěkný," říká v rozhovoru pro eXtra.cz a vyjmenovává, co ho čeká a na co se nyní musí zaměřit.

Adam je navíc čerstvě po rozchodu, jak to má se vztahy nyní? Zdá se, že by dlouho sám zůstat nemusel! "Nepovím jméno, je to jedna blondýna," říká zatím tajemně. Spekulovalo se o možném přeskočení jiskry mezi ním a modelkou Natálií Kočendovou. Jak však Adam v rozhovoru sdělil, s ní ho pojí pouze přátelství.

Adam Sedro a Venis Dao, kteří se dali do kupy právě v reality show Love Island, oznámili rozchod koncem ledna. "Nebylo to jednostranné, bylo to z obou stran. Rozhodli jsme se, že to nejlepší, co si z toho vztahu můžeme vzít, je kamarádství. Jsme v pohodě, nemáme problém si zavolat, vidět se. Přeji jí jen to nejlepší v životě, cokoli bude potřebovat, jsem tu pro ni. Žádné drama," vysvětluje Adam. S Venis se rozešli v dobrém. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy