Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Adam Vojtěch se pochlubil krásnou ženou Olgou: Společně dobíjeli baterky

Adam Vojtěch se pochlubil krásnou ženou Olgou: Společně dobíjeli baterky
Zdroj: Se svolením Adama Vojtěcha
+ Další 3 fotografie
Ministr zdravotnictví

Adam Vojtěch (34) málokdy zveřejňuje fotky se svou ženou Olgou, přitom je to velká škoda. Manželka ministra zdravotnictví je totiž velmi krásná žena a páru to společně moc sluší. Tentokrát mladý politik udělal výjimku a pochlubil se fotkou ze společné procházky.

"Nadechli jsme se léta a procházkami dobili baterky. Doufáme, že jste si sváteční dny také užili. Přejeme vám krásný večer," napsal Adam Vojtěch k fotce, na které pózuje se ženou Olgou. Oba jsou vděční, když si alespoň na chvilku mohou společně odpočinout. Vojtěch je totiž kvůli pandemii koronaviru v jednom kole.

Manželé tak na výlety nemají čas, společně alespoň chodí na procházky. "Velkou část volna trávím venku, naše štěně miluje dlouhé procházky v parku a já se jim také nebráním," řekla nedávno pro eXtra.cz Olga Vojtěchová.

Dovolená až po volbách

Ta původně nebyla moc nadšená, že se její manžel vrátil na post ministra zdravotnictví. Minulý rok na podzim z něj totiž odcházel úplně vyčerpaný. "Když mi manžel řekl, že tuhle nabídku dostal, sedli jsme si a probrali, co to pro nás bude znamenat. Věděla jsem, že jeho povaha ho táhne k tomu přijít pomoci a uklidnit celou situaci," má jasno ministrova manželka.

"Tahle zodpovědnost a ochota obětovat svůj čas a energii věcem veřejným a někam je posunout jsou vlastnosti, které na svém muži obdivuji. Oproti předchozímu angažmá vím, že je tato “mise” jen do voleb, a tak jsem ho při návratu podpořila," uvedla Olga. Minimálně do voleb si tak bude muset vystačit jen s procházkami s manželem. Pořádná dovolená bude muset počkat.Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy