Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Adam Raiter si sáhl na dno: MMA mi zachránilo život. Jsem rád, když se na mě usměje holka

+ Dalších 5 fotografií

Adam Raiter už tři měsíce trpí na trénincích a pot, krev a slzy roní pro jediné datum. A to 17. září, kdy se utká s Nathanem pod organizací Oktagon MMA. Účastník reality show Survivor a umělecký truhlář se redakci eXtra.cz svěřil, že příprava na zápas je těžší než samotný Survivor. Dále prozradil, v čem mu trénování zachránilo život, svěřil se, zda má po svém boku lásku, a nastínil, jak vypadá jeho běžný den. Dokonce si sáhl na své pomyslné dno. "Když trénuješ na něco vrcholového, tak nemáš být šťastný. Jsem unavený, zedřený a smát se budu na mejdanu, až Nathan dostane do budky."

"Užívám si, že už je to jenom měsíc. Ty tři měsíce byly neskutečná dřina. Byl jsem modrý od hlavy až k patě a těším se na ten výsledek," svěřil se Adam Raiter pro eXtra.cz se slovy, že účast v Survivoru byla oproti přípravě na turnaj pod organizací Oktagon MMA slabý odvar.

Je to neskutečný masakr

"Survivor jakoby nebyl. Tohle je velká pánská hra. Je to nepopsatelné, zážitek je nepřenosný. V tomhle je Nathan můj nejlepší kámoš, protože to prožíváme jen my dva. Je to neskutečný masakr. Není to reality show, vážně nás řežou, vážně to bolí. Týdně jedeme i dvanáct tréninků. Bude to jeden z největších zážitků našich životů."

Adam má pro strach uděláno. O čemž vypověděla nejen účast v Survivoru, ale i jeho následná cesta do Ruskem napadené Ukrajiny, kam odjel pomáhat. Jeho řemeslem je truhlařina a zároveň se pravidelně věnoval sportu i před kývnutím na zápas, který mu dle jeho slov zachránil život.

MMA mi zachránilo život. Teď žiju život samotáře

"Jsem v nejlepší formě svého života, mám pocit, že mi to MMA zachránilo život. Byl jsem ztuhlý, ač jsem se sportu věnoval. Teď je mi ale nejlépe, i když jsem ztrhaný jako kůň a hlava už mi úplně nefunguje, protože už se potřebuji dostat do toho cíle," prozradil ex Agáty Hanychové se slovy, že kvůli přípravě teď jde bokem i jeho osobní život.

"To je na tom smutné a zároveň asi i teda nejtěžší. Žiju jiný život. Moji přátelé žijí život, wakeují a já jsem vážně sám. Nejblíž jsem si aktuálně s fighterama, se kterými trénuji. Můj den vypadá tak, že jdu trénovat, najím se, pak jsem sám a spím. Jsem rád, když se na mě třeba usměje nějaká holka. Docela rád říkám, že bych si teď chtěl pokecat s Nathanem, protože jsme ve stejným průseru."

Přesto je Adam připraven, aby se již 17. září utkal s Nathanem, kterého nehodlá šetřit, ač ho jako člověka respektuje.

"Nathan je Nathan, nikdy z něj nebudu mít strach. Avšak jak jsme na tom po technické stránce, na to přijdeme až po prvních úderech. Myslím si, že v prvních vteřinách se okamžitě dozvíme, kdo vyhrál dřív, než ten druhý spadne na zem."

A co by Nathanovi Adam rád vzkázal? "Nebudu tě šetřit, těším se na tebe a těším se na pořádnou rvačku."

Patrika Kincla jsem škrtnul. Teď trénuji s Kozmou

Adam si původně pro celou přípravu vybral za trenéra šampiona střední váhy Patrika Kincla, který na tomtéž turnaji Oktagon 35 v Brně bude poprvé obhajovat svůj pás. Během trénování se mu dokonce podařilo Patrika lehce uhodit. "Doufám, že to Patrik nikdy neuvidí. Ale mám pocit, že jsem škrtnul jeho nos a už to nikdy neudělám. Dostal jsem hroznou, tohle, co mám na obličeji, je slabý odvar," svěřil se nám Adam s úsměvem.

Na zbytek přípravy se Adam přesunul do pražského Primmat gymu pod jiného šampiona, Davida Kozmu. "Chodil jsem domů pořádně zmlácený a necítil znatelný posun. Primmat mi ve všech směrech vyhovuje. Mají na mě hodně času a jsou se mnou trpěliví. David je super sympaťák a doslova můj vzor, takže jsem spokojený," popsal Raiter skrze tiskovou zprávu, kterou redakci eXtra.cz poskytla organizace Oktagon MMA.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy