Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Adam Mišík v obležení krásek: S vnadnou Dianou drsný rozchod a s Miss laškování pro zábavu

+ Dalších 32 fotografií
Klub Hard Rock Cafe Praha oslavil své první kulaté narozeniny. Narozeninovou party si nenechala ujít řada celebrit. Jednou z nich byl zpěvák Adam Mišík (21), který je čerstvě po rozchodu s modelkou Dianou Kratochvílovou (20). Okamžitě se objevily spekulace, že místo po Dianině po boku Mišíka převzala čerstvá Miss Czech Republic Denisa Spergerová (18).

Zpěvák Adam Mišík je po třech letech vztahu opět volný. Nedávno se rozešel se svojí velkou láskou Dianou Kratochvílovou. Pár byl naposledy společně viděn v taneční soutěži StarDance, kde bylo ještě všechno v pořádku.

Po oznámení rozchodu veřejnosti byl kolem zpěváka trochu klid, ale nevydrželo to příliš dlouho. Na ceny Anděl Adama Mišíka doprovodila čerstvá Miss Czech Republic Denisa Spergerová. Okamžitě se začalo spekulovat o novém páru.

Podle slov Adama ale o nic vážného rozhodně nejde. „Momentálně si užívám té svobody. Myslím si, že by nebylo rozumné skákat z jednoho vztahu do druhého. Vídám se tak různě, ale že bych chtěl vyloženě někde zakotvit, to teď asi ne,“ svěřil se zpěvák eXtra.cz.

Adam Mišík také prozradil, že se těší na léto a umí si ho užít pořádně po svém. „No party, to já si umím užít. O tom nemusí být žádná,“ dodal.

Související články

Další články