Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Adam Mišík už není sám, sbalil missku! Oproti jeho ex se nechlubí gigantickým hrudníkem

+ Dalších 32 fotografií
Nová láska
K samotě jen přičichl, ale zase od ní rychle utekl. Po rozchodu s modelkou Dianou Kratochvílovou (20) vydržel Adam Mišík (21) bez přítelkyně pouhý měsíc. Nově se tulí k letošní vítězce Miss Czech Republic Denise Spergerové (18). Sám přiznal, že se mu na ní líbí dlouhé nohy. Na rozdíl od Kratochvílové se však Spergerová nemůže pochlubit přírodními čtyřkami.

Děvčata, můžete zase vytáhnout papírové kapesníky, Adam Mišík (21) je zadaný. Český Justin Bieber se dal dohromady s krásnou Denisou Spergerovou (18), která vyhrála Miss Czech Republic 2019.

Po „obyčejné“ modelce Dianě Kratochvílové (18) tak má Mišík doma rovnou královnu krásy. S půvabnou brunetkou se poprvé ukázal na veřejnosti na předávání hudebních Cen Anděl v pražském Foru Karlín.

„Užíváme si svojí přítomnosti. Je fajn, je chytrá, skromná. To je moc příjemné,“ potvrdil Mišík nový vztah webu Super.cz a rozptýlil tak spekulace, že by mohl randit s herečkou Aničkou Kadeřávkovou (21).

Právě skromnost byla kamenem úrazu v románku s Kratochvílovou. Adam si už v lednu posteskl, že mu obdařená blondýnka dávala najevo, že je vysokoškolačka, zatímco on má sotva základku. Podle informací eXtra.cz navíc za rozpadem vztahu měla stát i nevěra. Držíme palce, aby to tentokrát dopadlo lépe!

Mohlo by vás zajímat

Další články