Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Adam Mišík si může trhat vzteky vlasy: Jeho ex Denisa slaví úspěchy v zahraničí a může si vybírat

Adam Mišík si může trhat vzteky vlasy: Jeho ex Denisa slaví úspěchy v zahraničí a může si vybírat
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
MISS CZECH REPUBLIC
MISS CZECH REPUBLIC 2019 odletěla minulý týden na světovou soutěž krásy. Úřadující vítězka Denisa Spergerová je nyní v Londýně, kde se uskuteční 69. ročník nejstarší a největší světové soutěže krásy Miss World. Denisa si s sebou na finálový večer veze šaty od Sama Dolce, se kterými tak bude soutěžit o cenu Best Designer Evening Gown. V průběhu 3 týdnů v Londýně bude mít nabitý program, kde budou různé výzvy. Denisa je rozhodně jednou z nejkrásnějších vítězek soutěže.

Miss Czech Republic Denisa Spergerová slaví nevídaný úspěch. Zhruba před týdnem odletěla do Londýna, kde bude Českou republiku reprezentovat v soutěži krásy na Miss World a okamžitě se dostala do TOP 10 v kategorii Best Top Model.

Denisa před časem randila s mladým hudebníkem Adamem Mišíkem Jejich vztah trval krátce a pár se nakonec rozešel. Denisa ale nepropadla žádným depresím a soustředila se na sebe a svoji kariéru. Což, jak je nyní vidno, se vyplácí.

Adamu Mišíkovi zbyly jen oči pro pláč a může si rvát vlasy, že pustil k vodě krásnou Denisu, která slaví nebývalý úspěch v zahraničí. "Národní kostým jsme na Miss World zvolili klasičtější a typičtější, jelikož se to na Miss World vyžaduje, aby byl decentnější a více tradiční. Letos se o národní kostým postarala návrhářka Natali Ruden. Návrhářem hlavních šatů je Sam Dolce," svěřila se eXtra.cz ředitelka soutěže Taťána Makarenko (30).

Další garderobu si Denisa veze od vícero návrhářů, a to například od Debbi Brown, od mladé návrhářky Kristiany, Sama Dolce, Michaely Dúcké, atelieru Flanel, také ze salonu Le Monika a La Pearl a z Grey Fashion Concept Store.

Denisa má za sebou celou řadu partnerů, kteří jí v její cestě za světovou korunkou pomáhají. Leteckou dopravu zajištuje Weco Travel. Pojištění zdraví a zavazadel pojišťovna Direct. Dále pak clip in hair Profi Beauty. Manikúra a pedikúra Outlá-Kábrtová salon. Kosmetika NOTINO.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy