Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Adam Mišík se utrhl ze řetězu: Po sérii dívek je po jeho boku zase nový objev

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Nové album
Zpěvák Adam Mišík (22) pro své fanoušky chystá nové album. Deska by se již brzy měla objevit na prodejních pultech. Na sociální síti se mladičký zrzek podělil o informaci, že zanedlouho uveřejní i novou skladbu. Na novém singlu ale nepracoval sám. Kdo mu s ním pomáhal?

Adam Mišík je vcelku proutník a dívky poslední dobou střídá jako ponožky. Nejdřív to byla misska Denisa Spergerová. Přes modelku Danielu Gorškovou se dostal k Barboře Mudrochové (28) z Robinsonova ostrova a před nedávnem byla po zpěvákově boku vidět zase nová dívka. Po dlouholetém vztahu s Dianou Kratochvílovou jako by se v Adamovi něco zlomilo a on začal být jak utržený ze řetězu.

Když jde ale o jeho kariéru, na klukoviny zkrátka není čas. Tvrdě na sobě dře a pro své fanoušky aktuálně připravuje novou desku. Na albu pracuje už dva roky a poslední půlrok do toho vkládá maximum. Deska bude obsahovat celkem deset skladeb a fanoušci se prý mohou těšit na mnoho milých překvapení.

Mladý zpěvák zatím o připravované desce moc neprozradil. Jedinou jistotou je, že bude obsahovat písničku Proud, kterou nazpíval s Dorianem a také to, že všechny skladby budou v češtině. „Zpívat anglicky teď pro mě nemá smysl. Budu vám zpívat česky,“ svěřil se Adam.

Mišík také svým sledujícím přislíbil, že před vydáním desky ukáže světu nový song i s videoklipem. Adamova nová skladba by měla být venku co nevidět. Na písničce s ním spolupracoval Sofian Medjmedj (18), jehož nejúspěšnější skladba má přes 700 tisíc zhlédnutí.

Související články

Další články