Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Adam Mišík se připravuje na svůj první zápas! Postaví se proti němu rapper Vercetti

Adam Mišík se utká proti raperovi Vercetti.
Zdroj: Koláž extra.cz/Se souhlasem Adama Mišíka, se souhlasem Vercetti
+ Další 4 fotografie
Bojové utkání

Známý zpěvák Adam Mišík (24) kývl na pořádnou výzvu a nyní se připravuje na svůj první oficiální boxerský zápas. Soupeřem mu bude kolega z české hudební scény rapper Vercetti CG. Zajímavou podívanou nabídne turnaj organizace Clash of the Stars. Komu přejete výhru? 

 

V zahraničí jsou zápasy mezi influencery nebo zpěváky zcela běžné. Fanoušky tento koncept zápasů velmi baví a trend se rychle dostal i k nám, počínaje soubojem pod již zaniklou organizací XFN mezi rapperem Rytmusem a dalším interpretem Marpem, který zaplnil pražskou O2 arénu. Zápas si nenechali ujít milovníci bojových sportů, ale ani fanoušci obou hudebníků. Největší boom zažívá tento typ zápasů v Česku právě nyní.

Clash of The Stars

V loňském roce dokonce vznikla organizace Clash of the Stars, zaměřená přímo na tento typ zápasů. Organizátoři mají za sebou teprve první galavečer, ale druhý se velmi rychle blíží a nabídne velmi zajímavou podívanou!

Snad největším překvapením je zápas mezi zpěvákem Adamem Mišíkem, proti kterému se postaví rapper Vercetti CG. Dva protipóly české hudební scény si to rozdají podle pravidel boxu.

Adam Mišík vs. Vercetti

Raper Dominik Vyšata aka Vercetti CG už jeden zápas na svém kontě má. Na prvním turnaji se utkal s youtuberem Markem “Datlem” Valáškem podle pravidel MMA. Vercetti si sice nevedl špatně, ale na výhru protentokrát ještě nedosáhl. Proto lze předpokládat, že své přípravě na další zápas obětuje maximum.

Ani Adam Mišík není v rámci bojových sportů úplný nováček. V seriálu První republika si zpěvák střihl roli mladého boxera a přípravu na toto natáčení bral zcela vážně. Půl roku poctivě trénoval s boxerskými špičkami a zdá se, že s bojovými sporty Adam pokračuje i po skončení natáčení.

Na zajímavý zápas se mohou diváci těšit už 25.6. 2022 v pražské hale Královka.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy