Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Adam Mišík se chystá na boxerský zápas: Samozřejmě jdu vyhrát, věří si zpěvák

Adam Mišík při prvním staredown se svým soupeřem, rapperem Vercetti.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Zpěvák Adam Mišík míří do ringu! Na nadcházejícím galavečeru Clash of the Stars se utká hned řada známých osobností z řad influencerů nebo právě interpretů. Při odkrytí “fight card” bylo ale rozhodně největším překvapením jméno známého interpreta. Co Adama k zápasu vedlo a co vše musel ve svém životě v rámci přípravy omezit? Nejen to prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Největším překvapením "fight card" nadcházejícího večera Clash of the Stars bylo rozhodně odkrytí jména známého zpěváka a herce Adama Mišíka. Málokdo to ví, ale Adam se boxu věnuje delší dobu. Počínaje natáčením seriálu První republika, kde si střihl roli mladého nadějného boxera.

Adam Mišík: Clash of the Stars

Kvůli natáčení si Adam chodil pro tréninky za těmi nejlepšími, a jak se zdá, bojové sporty se mu zalíbily a pokračuje v nich i po poslední klapce seriálu.

“Nějak rekreačně se tomu sportu věnuju dál, od První republiky. Tam jsem si to na kameře vyzkoušel a říkal jsem si, že bych to hrozně chtěl zažít naživo,” prozradil zpěvák v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Pak přišla tahle nabídka. Já už jsem s tím koketoval dřív, ale pak to nějak zhatil covid. Teďka jsem si řekl, že přišel ten čas a je to dobrá výzva. Myslím si, že to bude zajímavý,” poznamenal.

Když dostal nabídku být součástí zmiňovaného galavečera, Adam přece jen chvíli váhal.

“Nepovažuju se za influencera, jsem zpěvák a herec, jsem trošku z jiného světa. Ale prostě jsem si řekl, že to zkusím. Spíš sám pro sebe, než abych šel někomu něco dokazovat,” prozradil Adam, který se na svůj zápas již poctivě připravuje.

“Je to v podstatě každodenní záležitost. Dnes mám zrovna den volno, ale zítra už jdu zase trénovat. Toho času zas není tolik, takže toho musí člověk využít,” tvrdí Adam, který přípravu nepodceňuje.

Adam Mišík: Společenský život je nudnější

Adam nám poskytl rozhovor při příležitosti Česko-Slovenského plesu, ke kterému dozajista patří dobrý alkohol a pořádná zábava.

Ne však pro Adama, který se v rámci přípravy na svůj zápas oprostil nejen od alkoholu. “Společenský život je nudnější, ani teď nemám v ruce skleničku. Snažím se držet životosprávu.”

Adam Mišík vs. Vercetti

Adam se v ringu postaví proti Dominiku Vyšatovi alias Vercettimu. Rapper, který už na svém kontě jeden zápas má. Na prvním turnaji Clash of the Stars se Vercetti společně se svým soupeřem Datlem postarali o hlavní zápas večera. Dominik si vítězství ale neodnesl, a o to spíše teď svou přípravu pravděpodobně nepodcení.

Ani Adam nehodlá z ringu odejít jinak než s výhrou. “Samozřejmě jdu vyhrát. S jiným mindsetem do toho člověk jít nemůže,” prohlásil.

Utkají se dva “protipóly” české hudební scény, tím spíše zápas nabídne velmi zajímavou podívanou.

“Řekl jsem si, že je to zajímavá kombinace. Rapper a zpěvák, to tady ještě nebylo. To si myslím, že lidi bude zajímat,” řekl Mišík na závěr.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy