Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Adam Mišík prožívá s Natálkou stresové období. Pořád se jenom učí, přiznává zpěvák

Adam Mišík a Natálie Jirásková jsou krásný pár.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
vztahy

Adam Mišík je s půvabnou Natálkou Jiráskovou téměř dva roky. Ačkoli zpočátku jejich vztahu mnozí nedávali příliš šancí, dvojice překvapila a láska mezi nimi jenom kvete. Jak zpěvák přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, jejich vztah nyní prochází velkou zkouškou. Dcera Ivy Kubelkové má před sebou zkoušku z dospělosti – maturitu, a to dává zabrat nejen jí, ale i Adamovi. 

Adam Mišík tvoří téměř dva roky pár s půvabnou Natálií Jiráskovou. Pokaždé, když se dvojice objeví ve společnosti, působí velmi zamilovaně. Jak ovšem přiznal zpěvák v rozhovoru pro eXtra.cz, nyní si prochází velmi náročným obdobím. Dcera Ivy Kubelkové má před sebou maturitu a je zavalena učením ze všech stran.


"Je to stresové, ale myslím si, že to zvládáme dobře. Myslím si, že jsme si oporou a nějak to jde. Pomáhám jí, jak můžu. Třeba dějepis, ten mi jde a tomu rozumím, ale jinak, jako z češtiny, to u mě pomoc moc hledat nemůže, to já zase nejsem takový střelec," říká se smíchem. I na akci, kde jsme Adama potkali, se zdržel pouze chvilku a hned spěchal za svou drahou polovičkou.

Doporučené video: Adam Mišík s Natálií Jiráskovou promluvili o svém vztahu:


Natálie na vysokou zatím nepůjde

Dvojice teď prožívá velmi stresové období a oba dva se nesmírně těší, až si zase budou moci užívat společné chvilky bez učení. "Ještě to nemá za sebou, teprve ji to čeká. Ona se furt učí, a proto se mnou ani nepřišla. Ona teď ani nezvládá nikam chodit, společenské akce nedává, tak to teď musím zvládat sám," vysvětluje při příležitosti aukce obrazů Daniely Zálešákové.


Jirásková si dá po maturitě od studií pauzu a na vysokou zatím nepůjde. "Já ani nevím, ale myslím si, že se teď nikam nechystá. Myslím si, že po těch letech, co teď studovala, tak by si chtěla dát nějaký čas na odpočinek. Chce se rozhodnout pořádně a ne jít studovat něco jenom proto, aby studovala, ale aby studovala něco, co ji bude bavit. Přijde mi, že to teď dělá hodně lidí," dodává.

Mimo jiné oslavil Mišík před nedávnem své 27. narozeniny, bujaré party se však nekonaly a přibývající věk mu spíše dělá starosti. "Ani jsem to neoslavil. Já jsem bral antibiotika a nebylo to nic divokého. Já se z toho přibývajícího věku fakt stresuju a asi to už ani nebudu slavit. Je to fakt zbytečný. Já si přijdu stejně jako v těch osmnácti, cítím se mentálně stejně, ale změnilo se hodně věcí. Duchem jsem pořád mladík," směje se.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy