Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Adam Mišík připustil, že by se miminku s Natálkou nebránil. Věk už mám, říká

+ Dalších 6 fotografií

Adam Mišík je zodpovědný muž. Oblíbený zpěvák a herec momentálně září v seriálu Jedna rodina, kde se dostal do svízelné situace. S hereckou partnerkou je v příběhu překvapilo nečekané těhotenství. V reálu již nějakou dobu Mišík randí s půvabnou Natálií Jiráskovou, a jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, kdyby na těhotenství partnerky došlo, zachoval by se jako správný muž. Na dítě už má svůj věk. 

Adam Mišík se pravidelně objevuje v oblíbeném seriálu Jedna rodina. Tam se společně s hereckou partnerkou podle scénáře dostali do nepříjemné situace a řeší neplánované těhotenství. Jak by reagoval Mišík v reálném životě, kdyby jeho láska Natálie Jirásková otěhotněla? O tom promluvil v rozhovoru pro eXtra.cz.


"Nejsem už tak mladý na to, aby mě to psychicky rozhodilo," říká zpěvák. "Když se taková věc v životě stane, což se děje, tak se k tomu musí člověk postavit jako chlap a postarat se. Nový život je vždycky krásná věc. Vypořádal bych se s tím," má Mišík jasno.

Adam se vidí v roli rozmazlujícího tatínka

Prozatím však založení rodiny není na pořadu dne a jak Adam, tak Natálie se soustřeďují na své pracovní povinnosti. "Zatím to neplánujeme," přiznává. Jeho ideální představou je pořídit si dítě po třicítce. A jak se Adam vidí v roli tatínka? "V reálném životě si myslím, že budu spíše takový ten rozmazlovací táta," smál se na tiskovce TV Nova k představení jarního programu.


V současné době je fešák v jednom kole. I nadále se bude objevovat v seriálu Jedna rodina a nově se také objeví v kriminální sérii Metoda Markovič: Hojer. "Já si tam zahrál vyšetřovatele, takže budu hrát kriminalistu poprvé v životě," vysvětluje a dodává, že ztvárnit tuto roli pro něj byla vskutku výzva. V únoru ho pak čeká jeho velký koncert v hudebním klubu Roxy, na který se velmi těší.

Aspoň na chvíli si odpočine během vánočních svátků. "Vánoce budu slavit tak jako vždycky, se svými rodiči a samozřejmě s Natálkou. Budeme pendlovat mezi domácnostmi," vysvětluje. Zpěvák osobně má svátky rád, přípravám však moc nedá. "Myslím si, že to vypadá, že budu 23. prosince ještě v obchodě stejně jako každý rok," směje se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy