Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Adam Mišík po StarDance: Zhrouceného ho musel utěšovat Genzer

Adam byl smutný z bodování.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 18 fotografií
První soutěžní večer StarDance je za námi a i když ho spousta diváků sledovala víc než ráda, Adam Mišík (21) by se nejraději neviděl. Bodů od poroty dostal vskutku poskrovnu. Na večírku ho pak musel utěšovat Richard Genzer (51), který je na rozdíl od Mišíka zkušený tanečník.

Nová řada soutěže StarDance započala v sobotu. Jedním z hvězdných tanečníků je i Adam Mišík, který ale od poroty nesklidil se svojí tanečnicí příliš vysoké bodové hodnocení. Zatímco Tomicová byla chválená a fanoušci ji mají rádi, pro Mišíka večer nebyl procházkou růžovou zahradou.

Po skončení StarDance se hvězdní tanečníci museli alespoň trochu napít. Zprvu smutného Mišíka tam utěšoval Richard Genzer (51), který nahradil zraněného Václava Koptu. Lidé Genzerovi vyčítali, že má s tancem veliké zkušenosti.

Nutno ale podotknout, že do soutěže přišel jako poslední a na naučení základních věcí měl jen maličko času. A navíc teď po přenosu utěšuje Mišíka. Genzer je zkrátka charakter.

Mohlo by vás zajímat

Další články