Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Adam Levine řekl ne 600 miliónům: Má pěvecké soutěže už plné zuby

Adam Levine ukázal tělo.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
přiznání
Americký zpěvák a frontman kapely Maroon 5 Adam Levine předvedl v show Ellen DeGeneres svůj nový účes à la mohykán a promluvil o překvapivém odchodu z role mentora v americké pěvecké soutěži The Voice. Proč opustil lukrativní pozici, která sytila jeho popularitu i peněženku?

Adam Levine po 16 sezónách v americké pěvecké soutěžní show The Voice poprvé neusedl na židli v roli kouče a v talkshow Ellen DeGeneres řekl něco víc ke svému odchodu.

"Nebylo to jednoduché rozhodnutí. Hrozně si vážím příležitosti, kterou mi show dala, protože díky ní jsem měl možnost spolupracovat se spoustou skvělých a talentovaných lidí. A pak je tu samozřejmě kolega a kamarád Blake. Ten mi bude chybět ještě víc...," přiznal zpěvák. O nadstandardním vztahu dvou zpěváků často mluví i fanoušci, kteří jej označují jako "bromance", neboli vztah dvou heterosexuálních mužů, kteří jsou si schopni říct, že se milují i za střízlivého stavu. Jestli ale něco Adamovi nechybí, tak je to čas strávený natáčením. A že ho za 10 let koučování v pěvecké soutěži nebylo málo.

Rodina je pro něj na prvním místě

V současné době se Adam naplno věnuje své rodině a je tátou v domácnosti na plný úvazek. I když, jak on sám říká, v jeho případě to obnáší velmi málo aktivit a povinnosti vnímá jako příjemné. Spolu se svou ženou Bahati Prinsloo vychovává dcery Dusty Rose (3) a Gio Grace (1), kterými je prý, jako každý otec, naprosto posedlý.

Adam řekl ne tučnému šeku

Odchod Adama z porotcovské židle The Voice přišel náhle v květnu minulého roku. Jen pár týdnů poté, co televize NBC potvrdila jeho účast v podzimním vysílání a podepsala s ním smlouvu na další dvě sezóny. Zpěvák měl ale stále větší vnitřní potřebu posunout se profesně dál a trávit víc času se svou rodinou, i přesto, že to znamenalo odejít od tučného šeku s cifrou 30 milionů dolarů.

Související články

Další články