Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Adam Kajumi zpět v Like House: Myslel jsem, že si lupnu neurol, kňourá Tadeáš

Adam Kajumi ve vile Like House 2.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
like house 2

Nový týden ve vile show Like House 2 začal šokem. Po odchodu Agáty Hanychové bylo jedno místo ve vile influencerů volné, tvůrci ale našli za Agátu náhradu. Virtuální moderátorka přivítala partu influencerů s oznámením, kdo bude novým účastníkem - do vily vstoupil Adam Kajumi, ze kterého spadla účinkujícím brada. Bude nyní spát vedle "opuštěné" Kristal Shine?

Tvůrci reality show Like House 2 si pro diváky, ale také účastníky nové řady připravili překvapení. Po odchodu Agáty Hanychové partu influencerů po víkendu přivítala virtuální moderátorka Lucia.

"Vítám vás zpátky! Kristal, minulý týden jsi zmiňovala, že se ti špatně usíná o samotě. Přemýšlela jsem, jak to vyřešit. Ano, tušíte správně. Přivítejte, prosím, nového účastníka LIKE HOUSE." V tu chvíli se ve vile objevil influencer z první řady Adam Kajumi. Přivítaly ho šokované výrazy.

Tadeášův výraz Adama pobavil: Co je to za kreténa?!

"Takovej šok! No to ne! Myslel jsem si, že přijdou všichni a bude challenge jednička vs. dvojka. Byl jsem z toho nesvůj. Říkal jsem si, že si lupnu neurol, protože tohle by nebylo úplně příjemné," reagoval Tadeáš.

Adam nakonec přiznal, že jde o planý poplach. "Je to sranda, přišel jsem vás jen pozdravit, nebudu tady s vámi. Jsem dnes Freescootův řidič. Přijde někdo, kdo je krásnější a zajímavější,“ komentoval Adam příchod nové soutěžící Anastázie Chomičové, která se influencerům představila vzápětí. "Nejvíc mě rozsekal Tadeáš! Když jsem se na něj podíval, jeho výraz byl jakože - co je to za kreténa," smál se Adam.

Druhá řada reality show LIKE HOUSE pokračuje dnes v 18.10 a ve 22.20 na novém kanále Prima SHOW.

Související články

Další články