Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Adam Kajumi vydal novou píseň: Hvězda TikToku v ní poodhaluje své soukromí

Adam Kajumi vydal novou píseň: Hvězda TikToku v ní poodhaluje své soukromí
Zdroj: YouTube
+ Dalších 7 fotografií
tiktok
Nejúspěšnější český tiktoker Adam Kajumi (21) vydal svou první autorskou píseň s názvem Limity. Hvězda sociálních sítí v ní svým fanouškům a sledujícím poodhaluje své soukromí a zpívá i o temnějších částech svého života. Může díky nové písni ovládnout po TikToku i YouTube?

Adam Kajumi patří mezi nejsledovanější lidi na sociální síti TikTok, dříve zvané Musically. Jeho kanál sleduje více než půl milionu lidí a známý je především díky kontroverzním klipům a svému nevšednímu vzhledu.

Ačkoliv Kajumi už pár písní vydal a kromě TikToku si tak získal příznivce i na YouTube, nyní přišel se svou první autorskou písní. Tu pojmenoval limity a fanouškům v ní poodhaluje svůj život a těžké chvíle, kterými si musel projít.

K nazpívání písně se rozhodl po svém posledním rozchodu s dívkou. „Poslední vztah mě dostal až na dno, ztratil jsem motivaci a hledal jsem způsob, jak všem dát vědět, jak se věcí mají, aby mi denně přestaly chodit stovky zpráv o mém soukromí. Ač nerad sdílím nějaké neveselé věci, ve své první autorské písničce jsem se rozhodl otevřít zákulisí svého života, které mě neustále provází a nechtěl jsem o něm příliš mluvit,“ vysvětlil.

Rasismus

Kromě vztahů Adama trápily především rasistické poznámky, kterým čelil v dětství. „Tátu mi v klipu zahrál můj reálný otec původem z Afghánistánu. V minulosti jsem kvůli svému otci čelil rasistickým narážkám, čemuž nerozumím, když můj otec často bojuje na straně české armády na misích v Afghánistánu. Za toto jsem na svého otce nesmírně hrdý,“ dodal známý tiktoker. Novou píseň Adama Kajumiho si můžete poslechnout nahoře.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy