Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Adam Kajumi o nové lásce: Já se zamiloval hned, Nele to trochu trvalo, říká

+ Dalších 6 fotografií

Influencer Adam Kajumi se několik měsíců pyšní novou láskou. Jeho srdce si získala sympatická blondýnka Nela, která ho uchvátila na první pohled. I když jsou spolu teprve 4 měsíce, už mají za sebou první společnou dovolenou nebo seznámení s rodinami - nejen o tom se hrdličky rozpovídaly v rozhovoru pro eXtra.cz. Adam přiznal, že z jeho strany se jednalo o lásku na první pohled, mladá kráska si tak jistá zprvu nebyla. 

Kolem známého influencera Adama Kajumiho se to vždycky hemžilo krásnými dívkami. V minulosti byl spojován například s hvězdou českého OnlyFans, Annou Hamanovou alias Kafuu, se kterou před několika lety tvořil pár, přičemž dodnes zůstali přáteli. Ještě před pár měsíci se pak mluvilo také o jeho údajném vztahu se sympatickou zpěvačkou Natálií Grossovou. Jeho srdce si však nakonec získala blondýnka Nela.

Adam Kajumi o svém novém vztahu

"Jsme spolu necelé 4 měsíce, od 8. května," rozpovídaly se hrdličky v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytly na galavečeru RedFace.

Co se týká soukromí, Adam je poměrně skoupý na slovo - proto mnohé fanoušky překvapilo, že se rozhodl s novým vztahem pochlubit veřejně po tak krátké době. "Já jsem se rozhodl vztah zveřejnit, protože jsem si už byl jistý, že je to vážný. Když je člověk v procesu seznamování, což jsem měl samozřejmě před tím, tak člověk to nechce příliš kvákat na veřejnosti - když to potom nevyjde, nebývá to úplně příjemné. S Nelčou jsme usoudili, že jsme sympatičtí jeden druhému a že je to vážné," vysvětlil influencer. 

Láska na první pohled? Ze strany Adama určitě

Adam přiznává, že z jeho strany se jednalo o lásku na první pohled. "Přeskočila jiskra a za mě to od té doby bylo jasné. Z mé strany to bylo na první pohled, Nelča to měla na delší lokte," přiznal Adam. "Nejdřív jsem ho brala jako kamaráda. Když jsem zjistila, že Adam to tak úplně nebere, tak jsem si říkala 'Aha'. Nečekala jsem, že Adam bude mít zájem," dodala Nela.

Ačkoli je pár spolu teprve několik měsíců, mají za sebou i první společnou dovolenou nebo třeba seznámení s rodinami. Již přišly ale také první rozepře. Kvůli čemu se dvojice nejčastěji hádá? Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy