Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Adam a Venis po Love Islandu. Původní plán byl, že půjdeme od sebe, přiznal fešák. Teď spolu bydlí

+ Dalších 8 fotografií

Venis Dao a Adam Sedro nestačí překvapovat. I když to ještě ve vile Love Islandu vypadalo, že spolu mimo soutěž nevydrží ani minutu, v rozhovoru ve studiu eXtra Hosta přiznali, že jsou zamilovanější než dřív a paradoxně jim to aktuálně funguje lépe než v soutěži. Adam dokonce kvůli ní přeorganizoval celý svůj život. 

Nebyl den, kdy by ve vile Love Islandu Venis a Adam neřešili svůj vztah. Ačkoli spolu byli téměř od prvních natáčecích dní až do finálového kola, jejich vztah se rozhodně nedá nazvat harmonickým. Proto mnozí diváci tipovali, že se po zhasnutí světel reflektorů a vypnutí kamer Adam sbalí a uteče před Venis do Austrálie, kde poslední roky žil. Vše je ale jinak. A nutno dodat, že v šoku jsou i oni dva.


Adam a Venis promluvili o budoucnosti

„Já jsem hrozně překvapená. Adam už chtěl kupovat plastové talíře, protože se bál, že budou létat ty skleněné. Zjistili jsme ale, že jsme zatím v pohodě. Není to tak, že bychom nic neřešili. Vždycky budeme něco řešit. Rádi si vyměňujeme názory. Ale je to klidnější než ve vile. O osmdesát procent,“ přiznala ve studiu eXtra Hosta Venis Dao.

„Je to překvapující, ale funguje to. Nechápeme vůbec proč,“ doplnil ji Adam, který nám prozradil, že už spolu bydlí. „Protože Adam bydlel v Austrálii, tak nebylo na výběr. Prostě jsme to spojili,“ vysvětlila Venis.

Ačkoli se netají tím, že se ne ve všem shodnou, už by si život jeden bez druhého představit nedokázali. To alespoň tvrdí Adam. „Spali jsme dva měsíce v jedné posteli. Neumím si představit spát sám. Kdyby k tomu došlo, chyběla by mi,“ říká Sedro, který ale přiznává, že podle původního plánu spolu rozhodně bydlet neměli.


Adam kvůli Venis mění svůj život

„Původní plány byly, že půjdeme od sebe, ale začali jsme spolu bydlet a zkoumáme se, jestli to budeme chtít, nebo ne. Musíme tomu nechat čas. Zatím to funguje, proč to měnit. Nikdo ale nevidí do budoucnosti. Pokud to tak budeme cítit, půjdeme od sebe. Zatím je ale pro nás vše nové. Skutečný život začíná teď,“ dodal Adam Sedro, kterého jsme se zeptali i na jeho život v Austrálii. Ten je podle jeho slov již minulostí.

„Miloval jsem ten život. Byl jsem tam šest let. Je to ale daleko. Nejde se vracet domů pravidelně. To mi vadilo. Rodina je doma. Zameškal jsem hrozně moc věcí. Vánoce, svatby. O návratu jsem přemýšlel docela dlouho a Love Island byl nakopávač. Teď jsem s Venis, máme se rádi, chceme být spolu. Takže se vracím domů,“ vysvětlil Adam s tím, že se s Venis stěhuje do Prahy. O Bratislavě nepřemýšlel.


Co řekli o vítězné dvojici Love Islandu Chrisovi a Majce, kdo ze soutěžících je v reálném životě nejvíc překvapil svou divokostí a co jim ve vile nejvíc chybělo? Na to se podívejte ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy