Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ačkoliv lidé umírají, pláže se otvírají. Belohorcová nevydržela a vystavila na Floridě hříšné tělo

Zuzana už sedět doma nevydržela.
Zdroj: Archiv Zuzany Belohorcové
+ Dalších 6 fotografií
nákaza
I když je v Americe nejvíce nakažených osob koronavirem, některé státy už v polovině dubna přecházely k postupnému rozvolňování nařízených restrikcí. Například Florida, kde se až začátkem dubna začaly uzavírat pláže, se už v polovině měsíce znovu začaly pomalu otvírat. To se nelíbí některým Američanům, kteří varují před velkým rizikem nákazy mezi lidmi na pláži. Někteří uvolňování opatření kvitují. Vodní radovánky s rodinou si po dlouhé době užila i Zuzana Belohorcová (44).

Otevírání pláží na Floridě 17. a 21. dubna k moři přilákalo davy lidí. I když někteří dost aktivně poukazují na zbytečné riskování, sluncechtiví obyvatelé si nedají říct. Po téměř dvou měsících strávila "famózní den s rodinou" i někdejší playmate Zuzana Belohorcová

Belohorcová se vystavila na loďce

Blondýnka se po celou dobu karantény netajila tím, že ač jsou opatření v Miami přísná, ona i její rodina je striktně dodržují. Když se ale otevřely pláže a přístupy do moře, neodolala ani Zuza. "V pátek konečně skoro po dvou měsících otevřeli rampy na vodu pro lodě a jet ski," napsala ke snímku, na kterém se spokojeně opaluje na člunu.

Na plážích v Miami se opravdu shlukují tisíce lidí, a to i přesto, že byla na Floridě nákaza potvrzena u 34 728 lidí a 1314 z nich onemocnění podlehlo. Na předčasné otevírání pláží upozorňuje například právník Daniel Uhlfelder. Ten se v kostýmu smrtky s kosou v ruce prohání po plážích Floridy.

Kritika vlády

Uhlfelder dlouhodobě kritizuje lehkovážné chování floridské vlády v době pandemie a myslí si, že je nebezpečné pouštět lidi na pláž a tím šířit virus. Na floridského guvernéra Rona DeSantise dokonce podal v březnu žalobu za to, že neuzavřel v celém státě pláže ihned po propuknutí pandemie.

Pláže na Floridě se sice 2. dubna mezi posledními uzavřely, v polovině měsíce se ale začaly znovu otevírat a povinné rozestupy dodržuje málokdo. V celých Spojených státech je 1,2 milionu nakažených a více než 70 tisíc obětí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy