Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ach ty oči! Hvězda Ulice Sara Sandeva oslnila v Karlových Varech

+ Dalších 18 fotografií
Hvězda Ulice
Herečka Sára Sandeva (22) dorazila na filmový festival do Karlových Varů z pracovních důvodů, udělala si ale čas také na filmy a večírek. Do BecherZone přišla v nádherném outfitu od své dvorní návrhářky Hermíny a vypadala naprosto úchvatně.

„Na festivalu jsem poprvé jako host, vždycky jsem si myslela, že sem pojedu, až tu budu mít nějaký film a budu moci něco přidat do filmové sekce, ale když jsem dostala pozvání, řekla jsem si, proč ne,“ usmívá se talentovaná herečka. „Je to tu úžasné, krásná pozitivní atmosféra, město plné lidí, filmy, vnímám tu pozitivní energii,“ dodává Sara Sandeva.

Před létem dotočila pohádku a léto bude mít tedy volnější. „Mám dotočenou pohádku, v lednu bude mít premiéru. Hraju v ní hodně zápornou roli čarodějnice, co se mění v princeznu, ale je zlá po celou dobu,“ říká hvězda seriálu Ulice.

"Jinak mě čekají zahraniční castingy a také po létě další projekty, na které se těším,“ sdělila na večírku sympatická herečka.

Mohlo by vás zajímat

Další články