Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ach, táto... Dominice Gottové se nad hrobem Karla Gotta třásly ruce i rty

+ Dalších 15 fotografií
dominika gottová
Dominika Gottová (46) se den před Štědrým dnem vypravila na hřbitov Malvazinky, kde odpočívá její milovaný otec, zpěvák Karel Gott (†80). Dominika přišla v doprovodu šéfredaktora zpravodajství Frekvence 1 Luboše Procházky a pár přátel. Na dceři zesnulého zpěváka bylo poznat, že se tak tak drží. Dominice se třásly ruce i rty a měla co dělat, aby nepropukla v pláč.

Dcera Karla Gotta (80) Dominika Gottová zavítala den před Štědrým dnem k hrobu svého otce. Na Dominice bylo poznat, že od poslední návštěvy velmi zhubla, není tolik oteklá a celkově vypadá mnohem lépe.

Smutek ze ztráty milované osoby byl ale do očí bijící. Dominika dorazila celá v černé a maskovala se kapucí, kterou nesundala z hlavy. Psychickou oporou jí byli přátelé a šéfredaktor Frekvence 1 Luboš Procházka.

Zdrcená dcera přišla položit na hrob svého otce květiny a měla co dělat, aby nepropukla v pláč. Jakmile se Dominika přiblížila k hrobu svého tatínka, začaly se jí okamžitě třást rty a ruce. Po celou dobu mlčela a šlo jen odezírat, jak rty zašeptaly "Ach, táto".

Související články

Další články