Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ACH-MŮJ-BOŽE! Takhle teď vypadá Chandlerova uřvaná přítelkyně z Přátel!

Pamatujete si ji?
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Přišla do kavárny v legínách a šíleném modelu, spráskla ruce, rozhlédla se okolo a zapištěla ACH-MŮJ-BOŽE! Taková byla kudrnatá Janice, která několik epizod chodila s Chandlerem. Nakonec se ale vrátila ke svému manželovi. Jak se má herečka Maggie Wheeler (55) dnes?

Nejvíce se proslavila v devadesátých letech, kdy kromě Přátel hrála v dalších seriálech, třeba v Seinfeldovi nebo Will a Grace. Z novějších měla roli třeba v populárním Jak jsem potkal vaši matku. Ve filmech se příliš neproslavila.

Teď se po dlouhé době objevila v médiích. Pozvali si ji do show This Morning, kde vysvětlila, jak její ikonické ACH-MŮJ-BOŽE vzniklo. „Role Janice se postupně vyvíjela a pracovali na ní scénáristé,“ říká herečka, která si zahrála ve 22 epizodách jednoho z nejslavnějších seriálů.

A prozradila i něco ze zákulisí natáčení. Hlavně první série, kdy ještě neměli herci zdaleka takové platy a seriál byl vlastně v testovacím režimu. „Byl tam takový kumbál, kde byl jeden zelený oprýskaný stůl a pár židliček. Mezi pauzami v natáčení tam Přátelé seděli a hráli poker. Já byla nejhorší, vůbec mi to nešlo,“ vzpomíná Maggie.

Pořád má dlouhé hnědé vlnité vlasy a štíhlou postavu. Maggie žije momentálně s manželem v New Yorku a vychovává dvě dcery.

Související články

Další články