Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Aby se Rytmus nepolekal: Jeho Jasmina se ostříhala "na Daru" a všichni šílí!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 96 fotografií
To bude šok
Jasmina Alagič (29) má nový účes! Kde se nastávající maminka a novopečená žena Rytmuse (42) inspirovala? V tom mají zástupy lidí jasno a není se čemu divit. Zdá se, že kadeřníkovi ukázala fotku své sokyně v lásce Dary Rolins (46)!

Ostříháte mě "na Daru", prosím? To teď možná bude nejčastnější věta v českých a slovenských salónech. A průkopnicí nového trendu je podle mnohých Jasmina Alagič (29)!

Manželka Rytmuse (42) má nový sestřih a ten se až příliš nápadně podobá tomu, jenž už dlouhá léta nosí Dara Rolins (46). Právě rapperova bývalka je mu stále trnem v oku. Ačkoliv několikrát hrdinsky prohlašoval, že pro něj minulost neexistuje, trapné poznámky se v jeho okolí i ústech vyskytují častěji, než je zdrávo.

"Může být?" ptala se Jasmina svých fanoušků, z nichž někteří nevěří, že je účes dílem pouhé náhody. Přesto se najdou i tací, podle kterých je v tom krásná moderátorka nevině. Vždyť podobný účes nosí pomalu každá druhá žena.

Nezbývá než Rytmusovi popřát, aby z toho neměl noční můry!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články