Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Aby Bílá bílá byla: Lucie odmítla zpívat, protože v sále ji má poslouchat Babiš

+ Dalších 18 fotografií
Politické Gesto
Lucie Bílá (52), která je známá tím, že má přátelský vztah s Václavem Klausem (77), učinila politické gesto. Odmítla zpívat na akci, kterou navštíví premiér ČR Andrej Babiš (64).

Andrej Babiš (64) má politický problém. Kromě kauzy kolem farmy Čapí hnízdo musí premiér také řešit, proč jeho syn Andrej vycestoval na Krym a nyní chce vypovídat.

Kauza má velký politický přesah a různých gest se dopouští také celebrity. Zpěvačka Lucie Bílá například zrušila dlouho plánované vystoupení na pražském Žofíně. Tam měli dostat ocenění úspěšní podnikatelé a manažeři. Bílá měla zpívat při udílení cen Řád Vavřínu.

Podle webu Seznam Zprávy Bílá své vystoupení zrušila na poslední chvíli, protože akce se má zúčastnit také premiér Babiš.

„Lucie nikoho nesoudí, svým odchodem chtěla jen zabezpečit svůj klid na práci, nechtěla dát médiím příležitost, aby ji jakkoli s kýmkoli spojovala,“ vysvětlil pro Seznam Zprávy zpěvaččin manažer Jiří Kouble.

Mohlo by vás zajímat

Další články