Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Abstinující Hanka Krampolová omládla… Vypadá opravdu parádně

+ Dalších 12 fotografií
To se povedlo
Ještě před pár týdny to s ní vypadalo hodně špatně. Dokonce musela být hospitalizována, když shodila 40 kilogramů. A to kvůli tomu, že odmítala jídlo a jen pila pivo a kouřila. Organismus Hany Krampolové (57) ale zkolaboval. Teď se ukázala ve společnosti a vypadá výborně - dokonce by se dalo říct, že omládla.

Napřed problémy s prášky a alkoholem, teď zase v posledních týdnech přestala jíst. A skončila v nemocnici. Měla dokonce velmi malé naděje, že se ze zdravotních problémů dostane. Přeci jen se povedlo. Teď se Hana Krampolová ukázala ve společnosti ve skvělé formě.

„Nepiji a přestávám kouřit. Teď už jen elektronickou cigaretu,“ prozradila svůj recept na lepší vzhled Hana, která má dlouhodobé problémy s užíváním alkoholu. Teď prý vydrží už jen abstinovat. A to poté, co pro ni musela začátkem března sanitka.

Manželka herce Jiřího Krampola na tom byla hodně špatně. Ležela na jednotce intenzivní péče a lékaři jí dávali jen 30 procent naděje na přežití. Jak se ale ukázala, Hanka je bojovnice, která teď podle svých slov změnila svůj život a zejména priority. Tak jí držme palce.

Mohlo by vás zajímat

Další články