Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Absolutní souboj kýče s jednoduchostí: Celebrity svedly boj o nejlepší vánoční stromeček

Zdroj: Archiv
+ Dalších 18 fotografií
Vánoce 2020
Vánoční stromeček patří neodmyslitelně k jednomu ze znaků svátků vánočních. Profesionální influenceři už ví, jak si své fanoušky udržet a stejně jako minulý rok, tak i letos se s nimi kromě svátečních zážitků v době koronavirové, podělili i o jejich vánoční stromeček. Kdo se letos rozhodl pro kýčovitou výzdobu? A kdo dal přednost jednoduchosti?

Do posledního detailu vyzdobila svůj stromeček Dominika Myslivcová (26). Její domácnost a v dnešních dnech to u Dominiky vypadá jako ve vánočním království. Na detaily si také potrpí modelka Nikol Švantnerová, která se pochlubila nejen vánočním stromečkem, ale také bytovou vánoční dekorací, kdy nezůstal jediný kout nevyzdoben.

Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) si na bohatou vánoční výzdobu také velmi potrpí, minulý rok měla vánoční stromečky dokonce dva.

Pro extravagatnější vánoční výzdobu se jak minulý rok, tak i letos rozhodli i Karlos Vémola se snoubenkou Lelou Ceterovou. Jejich dům, který je celý ověšený vánočními světýlky je zajisté k vidění i z vesmíru.

Modelka" Zuzana Belohorcová":https://www.extra.cz/…-belohorcova oslaví s rodinou Vánoce poprvé v Marbelle. Kromě stromečku její byt také zdobí vánoční postavičky skřítků a sobů. Bohatou vánoční výzdobou se pochlubila i Monika Štiková (48), která oslaví Vánoce v Německu, s jejím manželem Petrem Biniasem, za kterého se letos provdala.

Modelka Natálie Kočendová patří mezi celebrity, které si svůj stromeček ozdobily už v listopadu. Některé dekorace si dokonce sama vyráběla.

V jednoduchosti je krása

Herečka Aňa Geislerová vsadila na jednoduchost, místo skleněných baněk její stromeček ovládly plyšové a ručně vyráběné ozdobičky. Na jednoduchost vsadila také herečka Patricie Pagáčová (32), která ověsila stromek baňkami v tradičních vánočních barvách. Na jednoduchost vsadila také Agáta Hanychová (35), která se u stromečku vyfotila s dcerou Miou, nebo Petra Vojtková, která společně s partnerem Romanem Vojtkem oslaví Vánoce s novorozeným synem Nathanielem.

Krásná Andrea Pomeje měla při zdobení stromečku další pomocné ruce. Krásný vánoční stromeček ozdobili společně s partnerem Petrem, i její dcerkou Aničkou.

To nejlepší na konec

Nikol Štíbrová (34) překvapila fotkou u vánočního stromečku nejvíce. Ne, protože by měla stromeček nejextravagan­tnější, nýbrž protože společným snímkem s partnerem oznámili, že čekají druhého potomka.

Související články

Další články