Celému večeru kromě smartphonu samotného dominovala jeho ambasadorka pro Českou republiku Simona Krainová (43). Kdo jiný by asi měl být ambasadorem telefonu, který fotí nejlepší fotografie, než královna selfie. Simona si titul vysloužila díky svým fanouškům, které hojně zásobuje svými selfíčky na sociálních sítích.

Simonka se role ambasadorky zhostila velice zodpovědně. Telefon jí totiž prý byl vytvořen vyloženě na míru. Výkon fotoaparátu nemá konkurenci a obličej vám to krásně vyžehlí. Pro uživatele je klíčová i téměř bezedná paměť, protože co si budeme povídat, ta selfíčka se musí někam ukládat, že? Což oceníte speciálně, pokud máte veselé a hravé děti jako Simča.

Blogerku Nikol Moravcovou (29) nadchl i samotný design. Pro Nikču jsou nové trendy v technologii hodně důležité, jelikož sama udává trendy v módě a 90 % svého času stráví kvůli práci na telefonu.

O výkonu fotoaparátu tohoto telefonu jsme se mohli přesvědčit při zhlédnutí kalendáře Ondry Pýchy, který jej nafotil přímo na tento telefon. Kladně jej ohodnotila i Ewa Farna (23), která se právě vrátila z dovolené v USA a na akci vystoupila. Ewa ve spolupráci s Asusem bude točit dokument ze svého jediného podzimního koncertu právě na tenhle telefon. A my už se nemůžeme dočkat na finální výsledek. Pokud se prodej Zenfonu 3 bude vyvíjet stejně dobře, jako se odstartoval, čeká jej jenom zářná budoucnost.