Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Absolonová si nastěhovala domů ženatého milence! Do půl roku přijde tutově dítě!

Monika se se svým kolouškem neskrývá.
+ Další fotografie

Zdá se, že Monika Absolonová (38) nechce ztrácet čas. Svého hokejového milence, se kterým půl roku randí, si už nastěhovala k sobě domů a ve společnosti bez něj nedá ani ránu.

Hokejista Tomáš Horna (33) měl přitom nedávno trable s manželkou, se kterou ještě v srpnu plánoval dítě. Teď to ale vypadá, že se definitivně rozhodl pro Moniku. Pohledný sportovec dokonce přestoupil ze Žiliny do Kladna.

Lásce tedy už nic nebrání. Monika si svého „zajíčka“ vodí za ruku a vypadá to, že je zamilovaná až po uši. Je to poznat i na jejím vzhledu. Zkrátila vlasy, obarvila se na blond a oblečení přizpůsobila tak, aby ladila se svým o pět let mladším partnerem.

K Moničině spokojenosti už chybí jen miminko, ale co není, brzy může mít. Otázkou ale je, jak se k tomu bude stavět její Tomáš vzhledem k tomu, že je stále ženatý a má jednu dceru. My tipujeme, že do půl roku bude Monika v tom.

Mohlo by vás zajímat

Další články