Monika Absolonová oslavila své 40. narozeniny ve velkém stylu. Koncert ve Studiu DVA za přítomnosti jejích známých kolegů z branže a rodiny se vydařil.

Na oslavu dorazily béčkové celebrity, ale i docela zajímavá jména. Nechyběl stylista Filip Vaněk nebo atletka Bára Špotáková. Dobře se bavili také Aleš Háma nebo Tereza Kostková (40). Může se zdát, že všichni byli nadšení a spokojení…

Opak je ale pravdou.

Už před nějakou dobou se psalo o Monice a její válce s jejím otcem Čeňkem Absolonem. A válka bohužel pokračuje, takže Monika tátu na narozeniny nepozvala.

Bohužel v rodině Absolonů zrovna probíhá rozvodové řízení rodičů. A není tam klid. Monika Absolonová svého otce momentálně vyškrtla ze svého života. Což Čeňka Absolona mrzí. Vadí mu, že nevídá vnuka.

„Opravdu mě doteď mrzí, jak se ke mně Monika a celá rodina zachovaly. Peníze vem čert, ale Tadeáš je taky moje krev a takovou křivdu jsem v životě nepocítil, a to od nikoho. Stále ale doufám, že tu nějaká naděje je. Uvidíme,“ vyjádřil se pan Absolon k této smutné záležitosti.

Do dneška rozvodové řízení rodičů neskončilo – řeší se hlavně finance. Moničina matka Blanka znovu provdala, nechala si ale slavné příjmení Absolonová.

Monika Absolonová se k osobě otce nechce moc vyjadřovat.

“Ke svému biologickému otci se nehodlám nijak vyjadřovat, již devět let se s ním nestýkám a to, co tvrdí on, potažmo vy na základě jeho informací, je mi úplně jedno. Koneckonců jste bulvár a tak jste na stoku zvyklí," napsala do eXtra.cz.

Čeněk Absolon ale dál tvrdí, že bych chtěl alespoň vídat vnuka a doufá, že Tadešá proti němu nebude naočkovaný. Děda je připraven zahrnout ho láskou.