Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Absolonová drtí na Facebooku manželku svého snoubence: Tímhle selfíčkem jí zkazila víkend!

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Zpěvačka Monika Absolonová prožívá romanci jak z červené knihovny, která ale vzhledem k situaci papírového "manželství" jejího milého místy připomíná spíše sci-fi thriller.

Zaláskovaná Absolonová (38) už více než tři čtvrtě roku randí s hokejistou Tomášem Hornou (33), který se na jednu stranu oficiálně dávno od lože rozešel s manželkou, se kterou měl podle informací Super.cz z října ještě v srpnu 2014 plánovat dítě, což sice popřel, ale souběžně se zásnubami na něj na podzim prasklo, že se nejen s dávno zapuzenou chotí ještě nerozvedl, ale ta se navíc měla o všem dozvědět až z novin.

Monika ale v duchu svého nedávného prohlášení, že svého o pět let mladšího "zajíčka" rozhodně od rodiny neodvedla, dál bez servítek ventiluje své štěstí na Facebooku a doslova září štěstím i přes ironické poznámky bulváru

Před tím Horna, zjevně pod tlakem matky své dcery, důsledně tají stav svého rozvodu, ale souběžně vysílá signály, že se ženou je zjevně vyrovnán i papírově.

Jinak by asi těžko dráždil svou ex selfíčkem, které si rozvrkočená Monika pověsila na svůj profil poté, co jí hokejka přijel v pátek nečekaně překvapit do Ostravy, kde Absolonová aktuálně pravidelně exceluje v Moravskoslezském divadle v muzikálu Funny girl.

"Do Ostravy za mnou přijelo překvapení největší," napsala budoucí paní Horna Absolonová pod srdíčkové selfíčko s kladenským hokejistou a nám začíná být pomalu jasné, že nebohý Horna si dnů na svobodě příliš neužije, protože tak jak se mu termín rozvodu prakticky překrýval se zásnubami, teď to vypadá, že si ani nemusí sundávat snubák.

Monice můžeme jen přát, aby, kdyby to náhodou neklaplo, jednou nezjistila, že se bude rozvádět, až v trafice.

Související články

Další články