Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Absence vkusu Nely Slovákové: Podruhé se ukázala v pláštěnce a připomínala kosmonauta

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
absence vkusu
Reality show hvězdička Nela Slováková (29) patří mezi celebrity s nejhezčí postavou a dlouho platila za jednu z nejlépe oblékaných žen. Pravdou ale je, že co se týče vkusu, tak to u Nely v poslední době pořádně skřípe. Už podruhé si na sebe vzala průhledný overal, ve kterém vypadá spíše než módní ikona jako dělník ze stavby nebo kosmonaut.

Nela Slováková (29) je úspěšná hlavně na sociálních sítích, kde ji sleduje přes 300 tisíc lidí. Nela vzešla z reality show Hotel Paradise před sedmi lety a na tom si také postavila svoji kariéru. Prakticky pokaždé, co se ukázala ve společnosti, tak byla za své outfity chválená.

V poslední době se Nele v oblékání nedaří. Letos v červnu se poprvé objevila v podivném průsvitném oblečku, který připomínal skafandr. Nela tenkrát čelila opravdu velké kritice nejenom ze strany fanoušků.

A protože Nela Slováková velmi ráda provokuje, tak na letošní vánoční večírek dorazila v obdobném modelu. Nyní ale zvolila černý overal, ve kterém opět působila jako kosmonaut. I přesto, že má Nela postavu jako lusk, tak v tomhle modelu se zbytečně ztrácí.

Související články

Další články