Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

A zase víme první: Prima chce realizovat i neuvěřitelnou show plnou prsatic v autobusu, podívejte se!

25 volných slepic v autobusu versus norský venkov… Bude to fungovat
i u nás?
Zdroj: Monster Format
+ Další 2 fotografie

Prima dnes musela s pravdou ven ohledně VyVolených poté, co eXtra.cz včera upozornilo, že televize skutečně chystá další řadu. Ta pak hystericky obvolávala spřátelená média s tím, že to musejí psát okamžitě také, ať nepřátelský web, který se vlka nebojí, není první.

A jen to utichlo, ozvali se opět práskači z Primy: „Podle mě byste měli ještě naše píárko potrápit s Babes on the Bus, to máme v plánu také, je to v posledním stadiu příprav na realizaci,“ řekl nám náš práskač a nám se nechce věřit, že by na Palmovce fakt chystali tuhle úchylnou road show, která ale v Norsku neskutečně zabodovala.

O co jde? Z velkoměsta vyrazí autokar plný neukojených a volných roštěnek, které speciální bus vozí po kraji. Ten s nimi vždy na týden zastaví v nějakém venkovském městě, kde se bratříčkují s místními, kteří jim připraví zajímavý regionální program, nezvyklé aktivity a samozřejmě seznámení s místními krasavci, kteří mají farmu, ale chybí jim přítelkyně.

Z čehož plynou zajímavé situace a vše graduje vždycky před odjezdem, kdy děvčata přemýšlejí, zda pojedou autobusem dál, nebo zůstanou. Pražandy s prsy jako melouny a už to jede – Ostrava Přednádraží, Lednicko – Valtický areál, Ústí nad Labem, Sídliště Máj Budějovice a tak dále…

Prima to bude těžko popírat, eXtra totiž během dneška našla modelku, která na show dělala konkurz: „Je to tak, asi před šesti týdny jsem byla ve Fashion Models u Lady Horké na castingu, bylo to pro Primu a šlo o tohle,“ potvrdila nám, když jsme jí ukázali záběry z norské verze.

Pokud tohle Prima myslí vážně, je na co se těšit a naše momentálně volná redaktorka Nikol Štíbrová už se dobrovolně hlásí.

Související články

Další články