Na Nově ve zprávách se chystá další modelkovské překvápko.

Podle zatím nepotvrzených, ale jako vždy chirurgicky přesných informací eXtra.cz prošla drsnými kamerovými zkouškami zpravodajství Novy další slavná kráska – Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (22).

Ta se proslavila především nádherným pokusem o sbalení nesbalitelného gólmana hokejového nároďáku Ondřeje Pavelce (25), který ale nakonec odolal.

Chlebovská je součástí velké generační obměny zpravodajského týmu Novy, který zatím o modelky posiluje velmi úspěšně. Jak Inna Puhajková (27), tak Petra Svoboda (30) obstály na obrazovce velmi dobře.

Nova zatím nechce naši informaci potvrdit: „Tereza Chlebovská patří mezi tváře, se kterými na Nově aktuálně pracujeme. Jestli se ale nakonec objeví na obrazovce a případně kdy, je zatím předčasné řešit,“ řekl nám Josef Koukolíček, šéf PR Novy.

Chlebovská byla podle očekávání ještě tajemnější než pověstný hrad v Karpatech: „Děkuji za zájem, nicméně nebudu se k tomu nijak vyjadřovat.“ Když si uděláme průnik těchto dvou „vyjádření“, tak máme jasno, co, milí čtenáři?