Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

A zase ty banány z Lidlu: Tentokrát v nich nebyl kokain, ale ještě něco mnohem odpornějšího!

Pavoučí vajíčka v banánech? Nic moc.
Zdroj: Youtube
Lorraine Wall (38) pochází z Birkenheadu. Po nedávné zkušenosti by se však nejraději odstěhovala. Nakoupila si v Lidlu běžné potraviny včetně několika banánů. Když si na nich doma pochutnávala, cítila, že uvnitř něco křupe. Posléze s hrůzou zjistila, že banány jsou plné pavoučích vajíček. Žena je přesvědčena, že jich určitě pár snědla, a má strach, že se jí vajíčka vylíhnou v žaludku.

Nepříjemná událost se stala mámě šesti dětí Lorraine Wall. Ta jednoho dne prováděla naprosto běžný nákup v Lidlu včetně několika banánů. Doma jí však jejich chuť nepřišla normální. „Při kousání jsem cítila, jak banány křupou. Myslela jsem si, že jen nejsou příliš zralé, ale když jsem se koukla dovnitř, uviděla jsem hnědou změť, která vypadala jako nakladená pavoučí vajíčka,“ popisuje svůj odporný zážitek Lorraine, které bylo po pozření kousku banánu velmi zle. Obrátilo jí to žaludek naruby, píše Dailymail.

Šestinásobnou maminku chtěli ihned odvézt do nemocnice. Ta kvůli počtu svých potomků ale odmítla. Nemohla je nechat doma samotné. Lékař jí po příjezdu k ní domů řekl, že žaludeční kyselina zabije s přehledem většinu vajíček. Slovo většina Lorraine moc neuspokojilo. Pořád si představuje, že se v ní líhnou pavouci, ale už je schopna to brát s nadhledem. Jedno je jisté, banány už asi nikdy jíst nebude.

Související články

Další články