Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A zase ta Ulice! Podívejte se s předstihem, jak zítra objeví mrtvolu Peškové! Kdo bude ten šťastný nálezce?

Nova dělá ze smrti Kláry Peškové z Ulice pořádné drama a Hana Igonda Ševčíková (44) se musí tetelit blahem, protože takové promo neměla snad žádná mrtvola ve dvacetileté historii Novy, nepočítáme-li exitus Bobyho z Dallasu, který se ale ze známých důvodů nakonec nepočítal.

Pešková umře už zítra po šesté, aby se časem ukázalo, že jí ze schodů někdo pomohl, což spustí tříměsíční hon na zabijáka, který si společně pořádně užijeme, protože z materiálů, které se dostaly ven z TV Nova, to vypadá, že podezřelí budou všichni až na Světlanu (je v Moskvě) a starého Hejla (je po smrti).

A holky, pozor, ještě jedno překvápko vyplouvá na povrch. Proslýchá se, že do seriálu vstoupí kriminalista, který se v show zásadně zdrží, jen zatím netušíme, kdo to bude, ale vypadá to na chlapa, kterého mají divačky milovat pro jeho fyzickou krásu a charakter, takže předem odpadá Marek Vašut (nemá vlasy a je divný), major Jenda Zeman (sám je rád, že vyjde do schodů, natož honit vraha) a Ivan Tomeček z Kriminálky Anděl (byl by ideální, ale jde řídit obranu).

Podtrženo sečteno, kdo u toho zítra nebude, ten jako by nežil, vždyť o tom jednou budeme vyprávět dětem!

Související články

Další články