Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

A zase Ewa a její prsa: Konec spekulací, management Farné prozradil, jak je to s kouzelnými podprsenkami, kterým podlehl Pčelár!

Ewa Farna
Zdroj: herminapress.cz, profimedia.cz

Tak tohle jsme opravdu nečekali!

Náš server neformálně hovořil s člověkem z týmu Ewy Farné (19) o našich článcích, týkajících se nekonečné ságy jejích zázračně vyrostlých prsou, a dozvěděli jsme se zajímavé věci.

"Nejvíc nás pobavil váš článek ze začátku show o tom, že Ewa testuje polskou podprsenku. Pak jste začali spekulovat, že používá tu americkou double push-upku, a dobrý byl i ten rozbor, kdy jste analyzovali, zda pod šaty nosí pro větší efekt špičatý korzet," říká s pobavením zdroj a pokračuje: "Neuvěřitelné je, že jste se celkem trefili. Jen jste to otočili. Ta vaše zázračná americká podprsenka je ve skutečnosti z Polska a naopak z Ameriky je ta špičatá, co měla Ewa na sobě v těch pruhovaných šatech."

Záhada je tedy objasněna a české teenagerky už vědí, že pro to, aby si zvětšily prsa z velikosti B na D, nemusejí shopovat v USA, ale stačí si zajet na polskou tržnici.

Teď ještě kdyby se Ewa se Štefanem Pčelárem konečně přiznali, že už spolu měsíc spí, což nesmíme psát, protože Farna by to kvůli regulérnosti soutěže nesměla potvrdit a vypadali bychom jako lháři, kteří si vymysleli zákulisní love story, která se ovšem stane oficiální love story, jen co Pčelár soutěž opustí.

Související články

Další články