Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A vy si myslíte, jak je těžké sbalit holku? Tohle je muž s Tourettovým syndromem, který hledá pravou lásku

Seznamte se: Brent Zillwood.
Zdroj: Archiv

Myslíte, že najít životního partnera je obtížné? Tento dvaadvacetiletý muž z Velké Británie, který trpí Tourettovým syndromem, by vám k tomu řekl svoje.

Brentovi Zillwoodovi, který se živí jako nezávislý filmař, diagnostikovali toto zákeřné neuropatické onemocnění před šesti lety. Kvůli častým zvukovým i pohybovým tikům má problém navázat vážný vztah se ženou. Přesto však říká, že právě láska mu pomáhá minimalizovat dopad choroby na kvalitu jeho života.

„Zamilovanost je takovým mým lékem na Tourreta. Když vedle někoho ležím, tak jsem najednou zdravý. Netrpím nespavostí, nemám žádné noční můry… Nic mě netrápí,“ tvrdí sympatický mladík.

Aby zvýšil své šance, přihlásil se do televizního pořadu The Undateables, který pomáhá nalézt lásku lidem s různými handicapy – Apertovým syndromem, Asperagovým syndromem atd. Pravděpodobnost úspěchu ovšem není příliš vysoká – nedávný průzkum totiž ukázal, že celých 70 % Britů by o randění s osobou se zdravotním postižením ani neuvažovalo.

Brent nicméně zůstává optimistou. „Když mě kvůli Tourretovu syndromu opustila moje dlouholetá přítelkyně, zhroutil se mi celý svět. Strašně jsem zhubnul a skoro přestal chodit ven. Teď jsem ale přesvědčen, že na mě ta pravá určitě ještě někde čeká,“ tvrdí přesvědčeně.

Kdo ví, třeba tou pravou bude šestadvacetiletá herečka a modelka Challis, se kterou se Brent díky své účasti ve výše zmíněném pořadu nedávno seznámil. Zatím se zdá, že vše je na dobré cestě…

Související články

Další články