Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

A ven! Drsná hádka v Like House kvůli vířivce: Laduška se opřela do Marka, Barči a Maru

Like House: Ve vile to vře kvůli vířivce
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Like House

Dnes v 17:15 pokračuje na Primě dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které jsou vlivní influenceři tři měsíce společně v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti - i to, jak se poperou s jednou výzvou a soutěží. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru půl milionu korun.

Situace v Like House se začíná vyhrocovat

V dnešní epizodě vypukla hádka u vířivky, ve které se mají dvě skupiny kamarádů vystřídat.

"Řeklo se ti hodinu, máš hodinu. Nechci být s tebou ve vířivce. Můžeme se prosím vystřídat?“ rozčilovala se Laduška směrem k Markovi, Marušce a Barče, kterým se z vířivky nechtělo.

"Zamrzelo mě, že Laduška nešla do vířivky. Vůbec nevím, z jakého důvodu. Nechápu, proč dělá rozbroje," podivovala se Barča.

Amtosféra v Like House začala houstnout poté, když se provalil románek Datla a Báry. Zatímco v této souvislosti oba mluvili o jakémsi narušování soukromí, v případě nespokojenosti Ladušky oba zase svorně tvrdili, že je Laduška přece v reality show a měla by tedy říkat věci otevřeně.

Na sociálních sítích se lidé pomalu ale jistě začínají shodovat na tom, že Marek Valášek alias Datel a Bára Stříteská jsou nejotravnější a nejpovrchnější influenceři ve vile.
Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Další články

Nejnovější kauzy