Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

A už začíná přestřelka: Josef Rychtář včera večer živě vystoupil v televizi a pustil se ostře do Štaidla. O co šlo?

Josef Rychtář už mluvil s Ladislavem Štaidlem o pohřbu Ivety.
Zdroj: Profimedia.cz

Ještě včera v poledne museli manžela Ivety Bartošové (†48) podpírat nedaleko železniční tratě, kde si zpěvačka kolem půl dvanácté vzala život, záchranka ho odvezla do léčebny v Bohnicích a mezitím ještě hystericky křičel na novináře nejen z pořadu Prásk!, aby se pak večer objevil právě v jejich živém vstupu, kde se vyjadřoval k celé tragické události.

Jak už ale bývá zvykem u Ivetina okolí, jen u pietní vzpomínky nezůstalo, došlo i na slovní výpady, výhrůžky žalobami na jejího bývalého manažera a nakonec se manžel Ivety pustil i do Ladislava Štaidla, se kterým má Iveta syna Artura.

Ten požadoval, dle slov Josefa Rychtáře, aby byla Iveta pohřbena bez obřadu, s čímž ale její manžel nesouhlasí: „Chtěl bych vzkázat panu Štaidlovi, že jako manžel Ivety rozhodně nesouhlasím s tím, aby byla pohřbena bez obřadu. Iveta jako osobnost, která rozdávala radost, si zaslouží obřad se všemi poctami, budou tedy na něj vpuštěna i média,“ řekl dnes pro televizi Nova ve speciálním vydání pořadu Prásk!.

A nám se chce říct něco o mediálním cirkuse, který se roztáčí sám od sebe, ale my jsme přece ten bulvár, ti novináři, co za všechno mohou. Nebo…?

Související články

Další články