Tara Reid se nechala unést slávou. Nafotila pár sexy fotek a nechávala se hýčkat. Jenže do toho docela hodně pila a kouřila. To se podepsalo na jejím těle. Když se jí udělaly špíčky na břiše, místo do fitka zamířila k plastickému chirurgovi. A nebylo to jenom jednou. Teď má na břiše akorát tak volnou a povolenou kůži, protože nikdy neposilovala, akorát si nechala odsát tuk.

Když už nevěděla kudy kam, začala svoje tělo pro změnu trápit anorexií. Vyhublé nožičky má dodnes a spekuluje se, že pořád trpí poruchou příjmu potravy.

Na jejím těle se všechny tyhle změny drasticky podepsaly. Kromě břicha má po plastice i zdeformovaná prsa. Místo sexy mezery má mezi nimi obří díru, kde prosvítají kosti.

Tara je další hvězdička, která se nevymanila z natáčení teenagerovských komedií. A to jí je už 40 let! Šílený rande, Sexy party, pokračování Prciček, Velký maturitní mejdan… To je ten typ filmů, kde se Tara do nekonečna objevuje.

Výjimkou je série brakových filmů Žralokádo, které má už 4. pokračování. Hlavní roli v nich hraje další vyhaslá filmová hvězda – Steve z Beverly Hills Ian Ziering.