Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

A to jste si mysleli, že to už nemůže být horší: Takhle dnes vypadá sexbomba z Prci, prci, prcičky! Vidíte ta zdeformovaná prsa?

Tara Reid nezraje do krásy, ale do zoufalosti.
+ Další 3 fotografie
Na konci devadesátek po ní toužil každý. Blondýnka z komedie Prci, prci, prcičky byla hlavní hvězdou mokrých snů napříč všemi věkovými kategoriemi. Sexy holka odvedle, která vypadá skvěle v minišatech i keckách a špinavých kalhotách. Ale pak se něco zvrtlo.

Tara Reid se nechala unést slávou. Nafotila pár sexy fotek a nechávala se hýčkat. Jenže do toho docela hodně pila a kouřila. To se podepsalo na jejím těle. Když se jí udělaly špíčky na břiše, místo do fitka zamířila k plastickému chirurgovi. A nebylo to jenom jednou. Teď má na břiše akorát tak volnou a povolenou kůži, protože nikdy neposilovala, akorát si nechala odsát tuk.

Když už nevěděla kudy kam, začala svoje tělo pro změnu trápit anorexií. Vyhublé nožičky má dodnes a spekuluje se, že pořád trpí poruchou příjmu potravy.

Na jejím těle se všechny tyhle změny drasticky podepsaly. Kromě břicha má po plastice i zdeformovaná prsa. Místo sexy mezery má mezi nimi obří díru, kde prosvítají kosti.

Tara je další hvězdička, která se nevymanila z natáčení teenagerovských komedií. A to jí je už 40 let! Šílený rande, Sexy party, pokračování Prciček, Velký maturitní mejdan… To je ten typ filmů, kde se Tara do nekonečna objevuje.

Výjimkou je série brakových filmů Žralokádo, které má už 4. pokračování. Hlavní roli v nich hraje další vyhaslá filmová hvězda – Steve z Beverly Hills Ian Ziering.

Mohlo by vás zajímat

Další články