Klip ukazuje, jak hudebník Chris Picco zpívá svému umírajícímu synovi píseň Blackbird od skupiny Beatles.

Smutný příběh, který nelze nazvat jinak než velkou tragédií, začal ve chvíli, kdy manželka Chrise, Ashley Picco (30), zemřela po „akutním císařském řezu“ v Dětské univerzitní nemocnici v Kalifornii.

„Moje žena, nejlepší přítelkyně a matka mého dítěte, zemřela. Chtěl bych celý život truchlit nad touto nevýslovnou ztrátou, ale vím, že právě teď by chtěla, abych se zcela soustředil na naše dítě – Lennona Jamese Picca, který přežil,“ napsal devátého listopadu Chris a zároveň lidem poděkoval za vyjádřenou podporu.

Bohužel o dva dny později přišla další tragická zpráva.

"Vážení přátelé, rodino a vy všichni, kteří jste nás podporovali. S neuvěřitelně těžkým srdcem vám musím oznámit tragickou zprávu. Můj malý bojovník Lennon James Picco usnul navždy v náručí táty včera pozdě v noci. Byl obklopen rodinou, přáteli a nejlepším zdravotním personálem na světě. Měl na sobě oblečení, které pro něj koupila Ashley, s roztomilými malými kytarami. Také byl zabalený v dece od našeho drahého přítele.

Jsem neuvěřitelně vděčný za tu možnost strávit s ním čtyři nádherné dny.

Jeho maminka by byla šťastná, kdyby ho mohla vidět. Dotýkat se ho, koupat ho nebo mu zpívat – a kdyby mohla zažít stejnou čest, jako jsem měl v tomto já.

Neexistují slova, kterými by šlo tohle vše vyjádřit, ale chtěl jsem vás informovat a zároveň vám sdělit, že láska a podpora znamenají víc než cokoli jiného na světě.

Vše, co potřebujete, je láska."

Nemáme slova na závěr, protože takové zprávy se opravdu těžce komentují. Můžeme snad jen popřát Chrisovi hodně síly do dalších dní.