Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

A teď silikony? Muži spekulují o velkých ňadrech Lucie Bílé!

Lucie je kus pořádné ženské.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Nejdiskutovanější společenské téma posledních dnů? Rozhodně hrudník zpěvačky Lucie Bílé (51)... Její poklady vykukující v relaxační lázni rozdělily lidi na dva tábory. Mnozí muži jásají, že spatřili její dominantu, ovšem v plejádě pochvalných vět se objevily i takové, které by zpěvačce za prahem padesátky doporučily silikony. Byla by z ní totiž ještě větší rajda.

Lucie Bílá k Mezinárodnímu dni žen zveřejnila hodně peprný snímek, jak se rochní ve vaně plné tmavé tekutiny. Šlo o její nejpeprnější fotografie za poslední roky. A pokud šlo o záměr, který odhalil i její parádní ňadra, povedlo se.

Snímek byl nejen velmi kladně hodnocen, ale u mužů získal, s nadsázkou řečeno, v hodnocení z pěti možných hvězdiček sedm… Lucie zkrátka lidi pořád baví, a jak bylo vidět, u jejích ňader to platí dvojnásobně. Jenže pánům to nestačilo. Kromě toho, že mnozí projevili vzrušení ve smyslu, že by ke zpěvačce hned do vany skočili, našli se tací, kteří by její poklady nechali vytunit silikonem.

Pokud by si totiž Lucie nechala ňadra ještě malinko přifouknout, pro některé pány by byla nejen pěveckým idolem, ale ve svých jedenapadesáti letech i symbolem krásy. Zkrátka Lucka do starého železa rozhodně nepatří, naopak, čím více jí je let, tím více sexy mužům připadá. Možná už teď sama přemýšlí, že by pánům splnila jejich tajné představy, a při dalším udílení ankety Český Slavík, si pro ocenění vykročila s novým hrudníkem. Rozhodně by to byla pro její fandy dvojnásobná radost.

Související články

Další články