Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

A teď jedno super ultra tupé video: Tohle je žena, která tvrdí, že spala s 15 000 muži a že teď čeká dítě s Josefem Koktou!

+ Další fotografie

V posledních dnech hojně diskutovaná existence spodních pater světského dění – Tachmina Ibragimova působí na hodně lidí jako jeden hodně velký nereálný pšouk. Nám se ale podařilo vypátrat video z roku 2005, ze kterého jasně vyplývá, že toto individuum skutečně existuje. Zpěvačka, které dal kdysi možnost vzletu Karel Vágner (71), je ve videu exkluzivním hostem dnes již zrušeného pořadu „Prima jízda“ a moderátoři se Tachminy ptají, jak to má s módou a s módními výstřelky a o čem jsou její texty. Tak prý hlavně o lásce.

Dále se dozvídáme, že cesta ke slávě pomatené stalkerky Josefa Kokty (56) prý byla velmi jednoduchá – stačilo prý jen poslat pár svých demonahrávek zkušenému hledači talentů Vágnerovi a stejně tak jako třeba s jinou talentovanou zpěvačkou, pornoherečkou (dnes nehtařkou) Ester Ládovou (33) s ní muzikant přeochotně natočil velice kvalitní cédéčko. To Tachminino se jmenovalo „Toužím“ a doposud jí vyneslo již celý zástup fanoušků.

Tachmina, které se zatím téměř podařil jeden záslužný čin, a to udusit svými prsy Bohuše Matuše (40), do budoucna plánuje vydávat jedno cédéčko za druhým a také porodit Josefu Koktovi dítě, o kterém se domnívá, že jej od ledna čeká. Vzhledem k tomu, že tato žena sama o sobě tvrdí, že je její myšlení na hranici geniality, věříme tomu, že pilně pracuje na tom, aby jí tato geniální životní strategie do budoucna vyšla.

Související články

Další články