Stačí jeden šikovný hacker, aby všichni zjistili, jak se věci ve skutečnosti mají. A hlavně ti, o které jde v prvé řadě. Hodně nepříjemného prozření se dočkala Angelina Jolie (39), supermatka, superherečka superrežisérka, o níž se už dlouho traduje, že je ve skutečnosti nesnesitelná pozérka.

A je to venku. Hackeři totiž napadli servery společnosti Sony Pictures a na povrch vypluly emaily mezi šéfkou společnosti Amy Pascal a producentem Scottem Rudinem, kde se ti dva baví mimo jiné právě o Angelině, a to hodně nevybíravě.

Nazývají ji „netalentovaným, rozmazleným spratkem“ a její činnost považují za otravnou a egoistickou. A to nejspíš nejen v profesní oblasti.

„Netoužím vůbec dělat s ní jakýkoli film, nebo s někým, koho ovládá a koho neovládáme my. Je to afektovaná celebrita a to je vše, poslední věc, kterou kdokoli chce, je gigantická bomba v její podobě. Nemám absolutně žádný zájem řídit egoistické ráchání za 180 milionů dolarů, které, jak oba víme, bude naprostým kariérním debaklem pro nás oba. Nehodlám si zničit kariéru kvůli minimálně talentovanému, rozmazlenému spratkovi,“ píše v emailu Rudin šéfce Sony Pictures a ta mu na to odpovídá stejným stylem.

Hodně špatná pověst Angeliny vznikla hlavně poté, co jí měla být naoko nabídnuta role čarodějnice ve filmu Maleficent, ale ze štábních drbů uniklo, že si Angelina roli doslova vydupala a s tím také stál a padal celý film. Stručně řečeno – byla to její exhibice a děj nestál za nic.

Poté, co emaily mezi šéfkou Sony Pictures a producentem unikly na veřejnost, se tyto dvě naoko kamarádky měly potkat. Jak to dopadlo po prozření Angeliny, uvidíte v galerii.