Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

A štika byla v rukávě: Monika popsala, jak probíhala svatební noc s jejím Petrem

A štika byla v rukávě: Monika popsala, jak probíhala svatební noc s jejím Petrem
Zdroj: koláž eXtra.cz / hotelalchymist.com / IG: @stikovamonika
+ Dalších 13 fotografií
láska
V sobotu 18. července 2020 se z Moniky Štikové (47) stala Monika Binias. Rozzářená novomanželka řekla své "ano" o dvě dekády mladšímu Petrovi (23) a stvrdili tak vážnost vztahu, kterému málokdo dával šance. Monika eXtra.cz exkluzivně popsala, jak divoká svatební noc následovala.

Monika Štiková se vdávala na Staroměstské radnici a v Praze, přestože s manželem Petrem Biniasem trvale žijí v Německu, kde má hokejista angažmá, strávili i svatební noc. Tu nám Monika exkluzivně popsala.

"Svatební noc byla krásná a vášnivá, prostě nezapomenutelná. S Petrem jsme ji prožili v luxusním prostředí nádherného hotelu Alchemyst. Bylo o nás dokonale po všech stránkách postaráno a můj manžel se staral dokonale o mě," usmívala se šťastná novomanželka potutelně.

Monika se vedle svého muže cítí mladě a nepopírá, že by si přála miminko. A my jí přejeme, ať to brzy vyjde, možná na něm zapracovali právě o jedné z nejkrásnějších nocí každé ženy.

To, že jí biologické hodiny rychle tikají, ale vůbec neřeší a na názory ostatních nehledí. „Lidé jsou staří tak, jak se cítí. Myslím si, že společnost už si zvyká na to, že věk rodiček se zvyšuje,“ prohlásila Monika pro eXtra.cz. Dodává, že podle ní bude matek, které rodí kolem dvaceti do budoucna ubývat. Naopak bude přibývat žen, které otěhotní ve vyšším věku. „Já se cítím mladě a nevidím žádný problém,“ řekla.

Související články

Další články