Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

A pohádky je konec: Manželství Jennifer Aniston a Justina Therouxe se definitivně rozpadlo! Je důvodem Brad Pitt?

Manželství jim krachlo už po dvou letech!
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Spekulace už nějakou dobu nahrávaly tomu, že manželství Jennifer Aniston (49) a Justina Therouxe (43) je v troskách. Důvodem rozpadu by mohl být i exmanžel Jen Brad Pitt (54), který má s herečkou údajně přátelský vztah. Konkrétní příčinu rozpadu jejich vztahu pár říct odmítá. Že je manželství definitivní konec ale médiím potvrdil.

Jennifer Aniston (49) má na chlapy zkrátka smůlu. Nejdříve jí nevydrželo manželství s Bradem Pittem A teď jí zkrachovalo i to druhé s Justinem Therouxem Pár byl spolu dohromady sedm let. Pouze dva roky byli sezdáni. Jen a Justin byli spolu naposled spatřeni 1. ledna na dovolené v Cabo San Lucas v Mexiku. Poté už nikoli. Jennifer byla zaneprázdněná slavením šedesátin moderátorky Ellen DeGeneres a Justin byl sám v New Yorku.

Aby pár předešel spekulacím, šel s pravdou ven a médiím krach manželství potvrdil. "Rozhodnutí o odluce bylo vzájemné. Proběhlo citlivě a v tichosti na konci loňského roku." Fanoušci by rádi, aby se Jennifer dala znovu dohromady s Bradem Pittem To už je ale jenom na ní. Informace přinesl Daily Mail.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy