Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

A pohádky je konec: Manželství Jennifer Aniston a Justina Therouxe se definitivně rozpadlo! Je důvodem Brad Pitt?

Manželství jim krachlo už po dvou letech!
+ Dalších 9 fotografií
Spekulace už nějakou dobu nahrávaly tomu, že manželství Jennifer Aniston (49) a Justina Therouxe (43) je v troskách. Důvodem rozpadu by mohl být i exmanžel Jen Brad Pitt (54), který má s herečkou údajně přátelský vztah. Konkrétní příčinu rozpadu jejich vztahu pár říct odmítá. Že je manželství definitivní konec ale médiím potvrdil.

Jennifer Aniston (49) má na chlapy zkrátka smůlu. Nejdříve jí nevydrželo manželství s Bradem Pittem. A teď jí zkrachovalo i to druhé s Justinem Therouxem. Pár byl spolu dohromady sedm let. Pouze dva roky byli sezdáni. Jen a Justin byli spolu naposled spatřeni 1. ledna na dovolené v Cabo San Lucas v Mexiku. Poté už nikoli. Jennifer byla zaneprázdněná slavením šedesátin moderátorky Ellen DeGeneres a Justin byl sám v New Yorku.

Aby pár předešel spekulacím, šel s pravdou ven a médiím krach manželství potvrdil. „Rozhodnutí o odluce bylo vzájemné. Proběhlo citlivě a v tichosti na konci loňského roku.“ Fanoušci by rádi, aby se Jennifer dala znovu dohromady s Bradem Pittem. To už je ale jenom na ní. Informace přinesl Daily Mail.

Mohlo by vás zajímat

Další články